آزار جنسی دختری جوان توسط راننده تاکسی+فیلم

آزار جنسی دختری جوان توسط راننده تاکسی+فیلم


جنجال فیلم آزار جنسی دختری توسط راننده تاکسی
به گزارش دیلی انتشار ویدئو کلیپی از آزار و اذیت جنسی دختری محجبه در یک تاکسی باعث جنجال بزرگی در رسانه ها شده است . این دختر جوان با فیلمبرداری مخفیانه از تلاش راننده برای آزار و اذیت جنسی اش و انتشار این فیلم در فضای مجازی خبر ساز شد

به گزارش دیلی دختری عربستانی که لحظۀ آزار و اذیت خود به دست یک رانندۀ تاکسی را فیلم برداری و آن را منتشر کرده، جنجالی بزرگ در فضای مجازی عربستان ایجاد کرده است.
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، این ویدیو که توسط دختر عربستانی در اسنپ شات منتشر و در فضای مجازی عربستان پخش شده است، یک رانندۀ تاکسی را نشان می دهد که تلاش می کند با کشیدن چادر دختر، به او تعرض کند.
این در حالی است که دختر سعودی – که گلی سرخ در دست دارد – واکنشی به اقدام رانندۀ تاکسی نشان نمی دهد و بدون نگرانی در حال فیلم برداری از ماجراست. این دختر مدعی شده ویدیو را برای آگاهی دادن به دیگر دختران تهیه کرده است.

دانلود فیلم

در پی انتشار این ویدیو، موجی در فضای مجازی عربستان به راه افتاده که دستگیری و مجازات رانندۀ تاکسی حاضر در این ویدیو را خواستار شده و او تهدیدی برای هر دختر سعودی معرفی کرده است که به خودرویش سوار می شود.
پیشنهاد سایت دیلی :
ماجرای قتل و تجاوز گروهی به دختر دانشجو در حمام + عکس
پدری که به دخترش تجاوز کرد و باردار شدن دختر + عکس
تجاوز ۳ مرد همزمان به زن نو عروس ۲۵ ساله در فردیس کرج + عکس
تصاویر تجاوز جنسی به یک دختر ۱۸ ساله در باغ + عکس
تجاوز جنسی همزمان گروهی پسران به دختر ایرانی ۱۷ ساله

آزار جنسی دختری جوان توسط راننده تاکسی+فیلم

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
58 بازدید