بیوگرافی و عکس اینستاگرام ابرو اوزکان ۲۰۱۷ ( biography Ebru Özkan )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ابرو اوزکان ۲۰۱۷ ( biography Ebru Özkan )

بیوگرافی کامل ابرو اوزکان به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “ابرو اوزکان بازیگر ترکی  ” را در سایت دیلی ببینید.بیوگرافی ابرو اوزکان

ابرو اوزکان (به ترکی: Ebru Özkan) متولد 18 نوامبر 1978 در آنکاراست. سریال ها و فیلم های زیادی بازی کرده است و همچنین کار مدلینگ هم انجام داده است.
از دانشکده زبان و تاریخ و جغرافیا دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شده است و سپس به بازیگری پرداخته است.
او اولین بار در یک فیلم به نام خانه کابوسها سال 2006 در نقش ملیسا نقش آفرینی کرد. در سال 2009 در سریال عمارت سراب در نقش هالیده ایفای نقش کرد.
قد: 173 سانتی متر


گفتگو با ابرو اوزکان، بازیگر نقش دلارا در سریال گوزل
شخصیت من به عنوان ابرو در زندگی خصوصی خودم هیچ شباهتی به کاراکتر دلارا ندارد.
رفتارها و باورها وعقاید من خیلی با دلارا متفاوت است. درست است که بعضی نقاط مشترک با هم داریم اما به طور کلی اگر مشکلات دلارا برای من در زندگی شخصی ام پیش بیاید، رفتار و عکس العمل کاملا متفاوت از دلارا از خود نشان می دادم و بدون اینکه اصراری به ادامه ی زندگی داشته باشم از همسرم جدا می شدم و تلاش های دلارا برای ادامه ی زندگی را بیهوده می دانم.
دیدگاه من و دلارا به زندگی کاملا متفاوت است. دلارا زن کاملا مقتدر و حساسی است و در مورد زندگی خود وسواس زیادی به خرج می دهد که هیچ سنخیتی با من ندارد. دلارا در روابط خود در زندگی فاصله را حفظ می کند، البته که او هم در مقابل خانواده ی خود احساسات دارد و آنها را دوست دارد، اما از آنجایی که فرهنگ های دلارا و گوزل متفاوت است او، مانند گوزل قادر به بروز دادن احساس دوست داشتن خود نیست. و نمی تواند خیلی گرم و صمیمی رفتار کند. و این شاید یکی از نقاط ضعف شخصیت دلارا باشد.
ابرو اوزکان در مورد لباس و استایل پوشش دلارا اظهار داشت: در درجه ی اول راحتی در لباس برای بازیگر اهمیت دارد. درست است که تا حدودی مشاوران طراحی لباس در این زمینه مسئول هستند، اما خود بازیگر هم بی تاثیر نیست.

ابرو در مورد همکار خود نورگل یشیل چای گفت: با هم دوست نزدیک هستیم و حتی درسال 2011 در یک پروژه ی سینمایی به نام درخت چنار نیز با هم کار کرده ایم و از آن زمان تا به حال همدیگر را می شناسیم و با هم دوست هستیم.
ابرو اوزکان در مورد شرکت در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام و تویتر اعلام کرد: من زیاد در این زمینه اکتیو نیستم یا بهتر است بگویم که به دلیل کار زیاد وقت آن را ندارم و از تکنولوژی دور مانده ام.

ابرو اوزکان


ابرو اوزکان و همسرش ارتان سابان


ابرو اوزکان در فصل سوم سریال گوزل در نقش دلارا

باریش فالای و ابرو اوزکان در سریال گوزل

باریش فالای و ابرو اوزکان در سریال ترکی گوزل


ابرو اوزکان

ابرو اوزکان عکس جدیدپیشنهاد سایت دیلی بیوگرافی بازیگران مشهور ترکیه :

بیوگرافی بورچین ترزی اوغلو
بیوگرافی اوزجان دنیز
بیوگرافی کرم بورسین
بیوگرافی طوبی بیوکستان
بیوگرافی الچین سانگو
بیوگرافی توانا ترکای
بیوگرافی پلین کاراهان
بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ
بیوگرافی مورات بوز
بیوگرافی سینم اوزتورک
بیوگرافی ویلما الس
سرنای ساریکایا
بیوگرافی انگین اکیورک
بیوگرافی هازل کایا
بیوگرافی مینه توگای
بیوگرافی ارکان پتکایا
بیوگرافی فوندا اریعیت
بیوگرافی هولیا اوشار
بیوگرافی حادیثه
بیوگرافی آصلی انور

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ابرو اوزکان ۲۰۱۷ ( biography Ebru Özkan )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
31 بازدید