تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان و زمان ثبت‌نام نوروز 96

تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان و زمان ثبت‌نام نوروز 96

www.skan.medu.ir

فرشید سیاری مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان برای تعطیلات نوروز از چه زمانی شروع به فعالیت می‌کند؟»، اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان از ۹ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۵ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: حداقل ۲۰ درصد از فضاهای اسکان نوروزی از طریق ثبت‌نام اینترنتی قابل رزرو خواهد بود و افرادی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند می‌توانند حضوری و پس از آخرین روز فعالیت مدارس در اسفند ماه به ستادهای اسکان مراجعه کنند.

سیاری در خصوص میزان فضاهایی که در نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کند، خاطرنشان کرد: حدود ۱۰ هزار مدرسه و ۱۰۰ هزار کلاس درس در ایام تعطیلات نوروز به فرهنگیان خدمت رسانی می‌کنند.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس و کلاس‌های درس دارای درجه بندی در خصوص خدمت رسانی هستند، گفت: امسال ضمن خدمت رسانی مطلوب به فرهنگیان، تعرفه‌های اسکان نوروزی هیچ تغییری نسبت به گذشته ندارد.

وی گفت: میانگین هزینه‌ای که بابت یک شب اقامت در ستادهای اسکان نوروزی از فرهنگیان دریافت می‌شود، ۲۰ هزار تومان است.

سیاری تصریح کرد: بیمه حوادث و مسئولیت مدنی برای عوامل اجرایی و مهمانان به شکل متمرکز پیش بینی شده است و سعی کردیم با نوسازی تجهیزات امکانات مناسبی در اختیار فرهنگیان قرار دهیم.

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز

تعرفه اسکان نوروزی فرهنگیان و زمان ثبت‌نام نوروز 96

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
59 بازدید