تاریخ و زمان شروع برنامه امتحانات نهایی خرداد 96 + اخبار جدید

تاریخ و زمان شروع برنامه امتحانات نهایی خرداد 96 + اخبار جدید

تاریخ و زمان شروع برنامه امتحانات نهایی خرداد 96

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 96 در اردیبهشت 96، آیا تغییری در برنامه زمانی امتحانات مدارس رخ خواهد داد؟»، اظهار داشت:امتحانات مدارس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی دارد.
وی افزود:مطابق برنامه، دانش آموزان تا پایان اردیبهشت ماه در مدارس حضور خواهند داشت و امتحانات از ابتدای خردادماه مطابق برنامه برگزار می شود.
عمادی تأکید کرد:هیچ تغییر و جا به جایی در برگزاری امتحانات پایانی دانش آموزان در خردادماه ایجاد نخواهد شد.امتحانات خرداد
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه «با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با امتحانات خردادماه دانش آموزان، آیا در این خصوص هم تغییر زمانی را شاهد نخواهیم بود؟» گفت:خیر، برگزاری امتحانات پایانی دانش آموزان با ماه مبارک رمضان منافاتی ندارد.
وی افزود:تمام مسلمانان در ماه رمضان هم به کار و پیشه خود می پردازند و هم با روزه گرفتن عبادت می کنند، لذا دانش آموزان هم در ماه رمضان برای حضور در امتحانات پایانی خردادماه مشکلی نخواهند داشت.
عمادی تصریح کرد:هیچ برنامه امتحانی در آموزش و پرورش اعم از نهایی، هماهنگ و داخلی تحت تأثیر «انتخابات ریاست جمهوری» و «ماه مبارک رمضان» در سال 96 تغییر و جابه جایی نخواهد داشت.

برنامه امتحانات نهایی خرداد 96

برای دیدن عکس در سایز بزرگتر روی عکس مورد نظر کلیک کنید

برنامه امتحان نهایی خرداد 96 را که توسط آموزش و پرورش منتشر شده است را در ادامه مشاهده کنید.

تاریخ و زمان شروع برنامه امتحانات نهایی خرداد 96 + اخبار جدید

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
84 بازدید