دانلود برنامه تغییر چهره face app برای اندروید با آموزش کامل

دانلود برنامه تغییر چهره face app برای اندروید با آموزش کامل


حتما در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی و یا مسنجرهای مختلف عکس هایی را به صورت کولاژ از دوستان و یا افراد مشهور مشاهده کرده اید که چهره ی آن ها را به شکل های مختلف نشان می دهد و کنجکاو شده باشید که با چه اپلیکیشنی عکس آن ها به این صورت در آمده است
این اپلیکیشن جالب FaceApp نام دارد و در واقع یک اپلیکیشن تغییر چهره هوشمند می باشد که بصورت خودکار و کاملا هوشمند می تواند عکس های شما را به اشکال مختلف مانند سن پیری ، جنس مخالف شما ، چهره ی خندان و … در بیاورد.


کار با اپلیکیشن فیس اپ بسیار ساده می باشد و شما تنها کافی است ابتدا اینترنت گوشی خود را فعال کنید و سپس بصورت سلفی از خودتان عکسی را بگیرید و یا اینکه عکسی را از گالری گوشی تان انتخاب نمایید ، پس از چندین ثانیه ، برنامه عکس شما را شناسایی و آماده می کند و شما برای تبدلی کردن عکس تان به اشکال مختلف بایستی استیکرهایی که در پایین صفحه مشخص شده اند را لمس نمایید ، شکل هر استیکر متناسب با شکلی است که شما می خواهید بر روی عکس تان اعمال نمایید ، بعنوان مثال با لمس استیکر خندان ، چهره ی شما به صورت خندان در می آید.

با این اپلیکیشن می توانید چهره ی خود را به صورت جنس مخالف ببینید و در واقع این اپلیکیشن به شما نشان می دهد که اگر جنسیت شما تغییر می کرد چهره ی شما به چه صورت در می آمد ، همچنین برنامه به شما نشان می دهد در سنین پیری چهره ی شما به چه صورت در خواهد آمد. جالب است بدانید در مدت زمان کمی که از عرضه ی این اپلیکیشن می گذرد بیش از 1 میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 را نیز کسب کرده است و به یکی از برنامه های محبوب پلی استور تبدیل شده است.
توجه: برای اجرای این اپلیکیشن به اندروید 4.4 و بالاتر نیاز دارید و همچنین برای استفاده از برنامه بایستی به طور دائم به اینترنت متصل باشید.


دانلود برنامه تغییر چهره face app نسخه PRO به صورت رایگان

دانلود برنامه تغییر چهره face app نسخه معمولی از کافه بازار

تغییر چهره افراد و بازیگران ایرانی و خارجی مشهور با face app

در این تصاویر شما میتوانید چهره واقعی هنرمندان و بازیگران ایرانی را در سمت چپ بالا همان تصویر ببینید و در سمت راست بالا عکسی از تغییر چهره هنرمندان در صورتی که شکل زنانه و دخترانه داشتند را میبینید و در سمت چپ پایین عکسی از زمان پیری این هنرمندان با تغییر چهره این نرم افزار را مشاهده می کنید و در سمت راست پایین عکسی از سن نوجوانی هنرمندان را میتوانید تماشا کنید

دانلود FaceApp اپلیکیشن فیس اپ تغییر چهره هوشمند

دانلود نرم افزار face app – فیس اپ تغییر چهره اندروید


FaceApp PRO v1.0.265 دانلود فیس اپ برنامه تغییر چهره به صورت حرفه


دانلود FaceApp Pro 1.0.265 – برنامه تغییر چهره حرفه ای اندروید


دانلود و بررسی برنامه FaceApp فیس اپ: ویرایش چهره با هوش مصنوعی

دانلود برنامه faceapp – نرم افزار face app برای تغییر چهره

دانلود برنامه faceapp – نرم افزار تغییر چهره شگفت انگیز موبایل

دانلود برنامه فیس اپ تغییر چهره Faceapp برای اندروید و آیفون ios

دانلود فیس چنجر Face Changer Premium 13.4 برنامه تغییر چهره اندروید


دانلود نرم افزار تغيير چهره faceapp


خصوصيات نرم افزار Face App 1 . FaceApp v1.0.265

دانلود برنامه تغییر چهره face app برای اندروید با آموزش کامل


دانلود برنامه فیس اپ FaceApp تغییر چهره به صورت حرفه ای


دانلود برنامه تغییر چهره face app برای اندروید با آموزش کامل

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
47 بازدید