بیوگرافی و عکس اینستاگرام برگزار کورل ( biography Bergüzar Korel )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام برگزار کورل ( biography Bergüzar Korel )

بیوگرافی کامل برگزار کورل به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “برگزار کورل بازیگر  ”  را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی برگزار کورل

برگزار کورلبازیگر نقش قاضی فریده در سریال “کارادایی” هنرپیشه ی موفقی است که بعد از مجموعه ی “هزار و یکشب” به شهرت فوق العاده ای رسید. او در خانواده ای هنرمند در سال ۱۹۸۲ چشم به جهان گشود. پدر و مادرش هنرپیشگان موفق ترکیه اند که در پروژه های شناخته شده ی بسیاری حضور داشتند. برگزار تنها فرزند خوانواده نیست و خواهری بزرگتری دارد که در آمریکا ساکن است.

او در سال های دبیرستان در زمینه ی تئاتر فعالیت داشته و به این ترتیب با این هنر بیشتر آشنا شده است. وی اولین بار با کار تلویزیونی “Zeytin Dalı” که پدرش “Tanju Korel” و مادرش “Hülya Darcan” هم تهیه کنندگی و هم ایفای نقش در آن را به عهده داشتند، وارد دنیای تلویزیون شد. سپس در سریال تلویزیونی “Kırık Kanatlar” که سناریو آن نوشته ی پدرش بود، بازی کرد. برگزار در سال ۲۰۰۵ با وجود از دست دادن پدر و اصرارهای مادرش نقش لیلا در فیلم Kurtlar Vadisi: Irak را پذیرفت. این نقش در زندگی حرفه ای او بسیار مهم بوده و یکی از سخت ترین پروژه ها برای او به شمار می رفت. با وجود اینکه هیچ شناختی به زبان عربی نداشت، با تلاش و پشتکار شبانه روزی ظرف مدت کوتاهی توانست تا حدی مهارت زبان عربی را در خود تقویت کند و در این فیلم به زبان عربی بازی کرد. فیلم مورد نظر در زمان خود فروش خوبی داشته و یکی از افتخارات اوست.

پس از مرگ پدر طبق خواسته و تشویق های مادرش کار خود را ادامه داد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت. برگزار در رشته ی تئاتر تحصیلات خود را به پایان رسانده و در پروژه های تبلیغاتی، فیلم های کوتاه، سینمایی و سریال های بسیاری حضور داشته است. همچنین مدتی زیر نظر استاد بازیگری Susan Baston که بازیگران جهانی بزرگی مانند Nicole Kidmen و Tom Hanks نیز زیر نظر او تعلیم دیده اند، آموزش دیده و در workshop های حرفه ای حضور داشته است. در طی سال های حضور خود در پروژه های مختلف فیلم و سریال علاوه بر جوایز بسیار دیگر، موفق به کسب عنوان بهترین بازیگر زن و دریافت جایزه ی پروانه ی طلایی در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۳ برای حضور در سریال های هزارویکشب و کارادایی شد. وی علاوه بر پدر و مادرش تجربه ی بازی در مقابل هنرمندان بسیار توانایی نظیر کنان ایمیرزالی اوغلو، هالیت ارگنچ، بولنت اینال و تولگاحان ساییشمان را داشته و تجربیات بسیاری به دست آورده است.

او در سال ۲۰۰۹ با همبازی خود هالیت ارگنچ در سریال هزارویکشب ازدواج کرد و صاحب فرزندی به نام علی شد. همچنین غیر از هزارویکشب و فیلم تبلیغاتی ای که در کرواسی به همراه هالیت ارگنچ بازی کرد، در سریال حریم سلطان نیز به عنوان بازیگر مهمان در مقابل او ایفای نقش کرده است. برگزار کورل با وجود سن نسبتا کم خود تا به امروز موفقیت های بزرگی را به دست آورده و علاوه بر بازیگری در ورزش و رقص و موسیقی نیز استعداد داشته است. او در کنار والیبال، موج سواری و اسکی روی یخ به رقص و آموزش پیانو پرداخته و از صدای خوشی نیز برخوردار است. همانطور که می دانید او به تازگی اثرات ماندگار سزن آکسو را به سبک جاز بازخوانی کرده و در قالب آلبومی متشکل از دوازده اثر به بازار عرضه کرده است. جالب است بدانید هولیا دارجان بازیگر نقش مادر ارکان پتک کایا در سریال دیلا در واقع مادر برگزار کورل است. همچنین برگزار که به کار شیرینی پزی علاقه دارد، کافه ای تاسیس کرده و شیرینی های دست پخت خود را در آن به فروش می رساند. برگزار و همسرش هالیت به زودی با سریال تاریخی “روزهای طوفانی ما” که دومین سریال مشترکشان است به تلویزیون بازخواهند گشت.

برگزار کورل و همسر بازیگرش هالیت ارگنچ

برگزار کورل در سریال حریم سلطان

برگزار کورل سریال کارادایی

مطالب مرتبط در سایت دیلی بیوگرافی بازیگران مشهور ترکیه :

بیوگرافی نسلیهان آتاگول

بیوگرافی نورگل یشیلچای

بیوگرافی فخریه اوچن

بیوگرافی هانده ارچل

بیوگرافی ملیسا آسلی پاموک

بیوگرافی هازال فیلیز

بیوگرافی زرین تکیندور

بیوگرافی مریم اوزرلی

بیوگرافی خدیجه شندیل

بیوگرافی فرح زینب عبدالله

بیوگرافی بوراک اوزچیویت

بیوگرافی کان اورگانجی

بیوگرافی برن سات

بیوگرافی بگوم کوتوک

بیوگرافی امینه گولشه

بیوگرافی برگزار کورل

بیوگرافی و عکس اینستاگرام برگزار کورل ( biography Bergüzar Korel )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
78 بازدید