علت قتل بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام چیست+بیوگرافی عکس

علت قتل بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام چیست+بیوگرافی عکس


بهمن امانی در پارکینگ خانه اش کشته شد

رییس هیات پرورش اندام خوزستان از کشته شدن بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام استان به دست فردی ناشناس خبر داد. علی رفیع زاده با اعلام این خبر اظهار کرد:بامداد شب گذشته بهمن امانی در حال اسباب کشی منزل خود توسط فرد ضارب به قتل رسید.

جزئیات قتل بهمن امانی توسط فردی ناشناس
رییس هیات پرورش اندام خوزستان افزود:امانی و 4 نفر از بستگانش در پارکینگ منزل مشغول اسباب کشی بودند که فردی ناشناس پس از شناسایی دقیق وی به سمت او می رود و از پشت سر با ضربه چاقو امانی را از پا در می آورد.بهمن امانی

بهمن امانی

وی ادامه داد:ظاهرا چاقوی وارد شده به بدن امانی به قلب او اصابت کرده و در همان لحظه این ورزشکار جان به جان آفرین تسلیم کرده است. پلیس آگاهی بلافاصله در محل حاضر شده و چون چهره شخص قاتل رویت شده بود در حال بررسی موضوع و پیگیری برای شناسایی و دستگیری وی است.

عکس بهمن امانی پیشکسوت به قتل رسیده پرورش اندام


رفیع زاده با بیان این که بهمن امانی جانباز هشت سال دفاع مقدس، استاد دانشگاه و از چهره های با اخلاق پرورش اندام کشور بود افزود:ورزشکاران پرورش اندام اگر چه ورزش بسیار سخت و سنگینی انجام می دهند اما قلب بسیار رئوفی دارند و کمتر عصبانی می شوند و امانی از این دسته ورزشکاران بود.
وی گفت:این ضایعه دلخراش را به جامعه ورزش کشور و به خصوص پرورش اندام تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم مراجع قانونی هر چه سریعتر موفق به شناسایی و دستگیری قاتل شوند.
بهمن امانی متولد 20 بهمن 1345 بود و علاوه بر قهرمانی های متعدد در ورزش های قدرتی، کشتی فرنگی و آزاد، بیش از 10 مدال طلای کشوری پرورش اندام و بیش از 20 مدال رنگارنگ دیگر در جوامع مختلف ورزشی کسب کرده است.
مراسم تدفین مرحوم بهمن امانی فردا ساعت ٩ صبح از درب منزل مرحوم خیابان ٢٣اقبال کوی ملت به سمت بهشت آباد و مراسم سومین و هفتمین روز آن مرحوم روز جمعه در سپیدار مسجد بلال از ساعت 9 الی 14 برگزار می شود.

پیشنهاد سایت دیلی :
علت قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی+دستگیری و اعتراف قاتل
علت کشتن شهروندان اراکی توسط قاتل عباس صحرایی + تصاویر و دستگیری
ماجرای تجاوز به کیمیا دختر ۷ ساله در کرج توسط ناپدری
گفتگو و مصاحبه با پدر و مادر آتنا اصلانی در محل کشف جسد+فیلم و عکس
قاتل سعید کریمیان مدیر شبکه جم دستگیر شد+عکس
علت مرگ مریم میرزاخانی + بیوگرافی و عکس Maryam Mirzakhani
علت مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان مشخص شد + عکس
علت فوت حبیب محبیان از زبان همسرش + عکس

علت قتل بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام چیست+بیوگرافی عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
50 بازدید