ماجرای تجاوز خواننده مشهور ایرانی به دختر جوان و حکم شلاق

ماجرای تجاوز خواننده مشهور ایرانی به دختر جوان و حکم شلاق

تابستان امسال دختری 22 ساله به نام فرشته به دلیل تجاوز و رابطه جنسی از خواننده سرشناس پاپ ایرانی شکایت کرد. فرشته گفت که من طرفدار این خواننده محبوب پاپ بودم و پوسترهایش را مرتب می خریدم تا اینکه به طور اتفاقی این خواننده را در میدان هروی سوار بر یک خودروی بنز دیدم و سوار خودرو شدم.

شکایت دختر جوان از خواننده پاپ ایرانی به دلیل تعرض جنسی

به او ابراز علاقه کردم و گفتم از طرفدارانش هستم. به همین خاطر اجازه داد تا داخل ماشینش بنشینم و کمی با او صحبت کنم. دقایقی نگذشته بود که گفت چون نصاب پرده به خانه شان رفته و مشغول نصب پرده است باید به خانه پدری اش برود. او مرا هم دعوت کرد تا همراهش بروم تا بعد از پایان کار نصاب پرده کمی با هم صحبت کنیم. من هم پذیرفتم اما وقتی وارد خانه ویلایی شدیم متوجه شدم کسی در خانه نیست. من ترسیده بودم و می خواستم از خانه خارج شوم اما پسر جوان مانع راهم شد و مرا مورد نیت شیطانی خود قرار داد.

به دنبال شکایت دختر جوان، خواننده به نام در خانه پدری اش در شمال تهران بازداشت شد.

در حالی که پلیس در تحقیقات به ارتباطات این خواننده با تعدادی زیادی دختر جوان پی برده بود وی تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: چون خواننده هستم و ساعتهای زیادی را در استودیو می گذرانم به همین خاطر با دختران زیادی رابطه کاری دارم. من نسبت به دختر جوان که علیه من شکایت کرده هیچگونه عمل غیر عرفی انجام نداده ام. او از طرفداران من بوده و حالا چون فهمیده علاقه ای به او ندارم این شکایت را علیه من مطرح کرده است.

در حالی که پزشکی قانونی ادعای دختر جوان مبنی بر عمل و نیت شیطانی قرار گرفتن را تایید کرده بود خواننده پاپ در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران غیر علنی و پشت درهای بسته محاکمه شد و گفت دختر جوان به میل خودش به خانه پدری وی رفته و با او ارتباط غیر متعارف برقرار کرده است. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و خواننده جوان را به ۹۹ ضربه شلاق، ۲سال تبعید و ۵سال محرومیت از فعالیت های فرهنگی و خوانندگی محکوم کرد.

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

تصاویر تجاوز جنسی به یک دختر ۱۸ ساله در باغ + عکس

پدری که به دخترش تجاوز کرد و باردار شدن دختر + عکس

شلوار ضد تجاوز به خانم ها و دختران جوان و مجرد + عکس

ماجرای قتل و تجاوز گروهی به دختر دانشجو در حمام + عکس

ماجرای تجاوز خواننده مشهور ایرانی به دختر جوان و حکم شلاق

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
92 بازدید