ثبت شماره حساب سهام عدالت 96

ثبت شماره حساب سهام عدالت 96


اگر با مشکل ورود به سامانه سهام عدالت مواجه شده اید و یا در خصوص ثبت شماره حساب برای دریافت سود سهام عدالت  خود سوالی دارید می توانید با:

شماره تماس  ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از طریق تلفن ثابت

( از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب )

تماس گرفته و با کمک کارشناسان سامانه مشاوره هیواتک مشکل خود را رفع نمایید.

( در صورت اشغال بودن خطوط ، مجددا تلاش کنید )

پس از آنکه در اسفند سال 95 ، سامانه رسمی سهام عدالت بازگشایی شد تا مشمولین سهام عدالت بتوانند صورت حساب سهام عدالت خود را استعلام کنند (راهنمای استعلام سهام عدالت را مطالعه کنید) ، در اوایل سال 96 اعلام شد که همه مشمولین برای دریافت سود سهام عدالت در سال 96 ، باید شماره شبا حساب بانکی خود را در زمان مشخص شده در سامانه سهام عدالت وارد نمایند. با توجه به اینکه قرار است سود سال 95 همه مشمولین ، در اواخر تابستان سال 96 واریز گردد ، در این مقاله نحوه اعلام شماره حساب و شماره شبا سهام عدالت را به طور کامل شرح خواهیم داد.

سود سهام عدالت سال 96 ، در تابستان سال 96 به حساب شخصی افراد واریز خواهد شد.
زمان واریز سود سهام عدالت 96

بر اساس اعلام رسمی مقامات دولتی و سازمان خصوصی سازی، سود سال 95 سهام عدالت متعلق به مردم بوده و باید در سال 96 به حساب شخصی همه مشمولین سهام عدالت واریز گردد. بر این اساس هر شخص موظف است از تاریخ 30 فروردین ماه وارد سامانه رسمی سهام عدالت شده و شماره شبا 24 رقمی خود را وارد سامانه کند.

آنطور که اعلام شده است ، مبلغ سود واریزی با توجه به استعلام سهام عدالت و میزان سهامی که به نام هر فرد می باشد متغیر خواهد بود. اما مشخص است که اگر کسی سهام 1 میلیون تومانی را به طور کامل در اختیار داشته باشد سود بیشتری نسبت به فردی که سهام 532 هزار تومانی را دارد ، دریافت خواهد کرد.

نحوه دریافت شماره شبا 24 رقمی بانک ها
در ابتدا لازم است بانک های معرفی شده توسط سازمان خصوصی سازی را مطالعه کنید و بررسی کنید که آیا بانک شما در لیست مربوطه وجود دارد یا خیر؟ سپس باید کد شبا 24 رقمی حساب خود را دریافت کنید. برای مشاهده لیست بانک های مورد قبول سامانه سهام عدالت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست بانک های مورد قبول سهام عدالت

با توجه به اینکه اکثر بانک ها در سایت خود ، قسمتی تحت عنوان تبدیل شماره حساب به شماره شبا دارند، لازم است همه افراد نسبت به دریافت کد 24 رقمی شبا از طریق سایت بانک ها اقدام کنند. بدین منظور در ادامه نحوه دریافت کد شبا برخی بانک های کشور را معرفی کرده ایم:

دریافت شبا بانک ملت:
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/produceShebaCode.bm
دریافت شبا بانک ملی:
https://www.bmi.ir/Fa/IBAN-SHABA.aspx
دریافت شبا بانک تجارت:
ww.tejaratbank.ir/web_directory/1835-دریافت-شبا.html
دریافت شبا بانک صادرات:
http://www.bsi.ir/Pages/sheba.aspx
دریافت شبا بانک رفاه:
http://www.refah-bank.ir/portal/Default-1625.aspx
دریافت شبا بانک سپه:
http://www.banksepah.ir/default-1232.aspx
دریافت شبا بانک مسکن:
https://epayment.bank-maskan.ir/Banking/ShebaInquery.aspx
دریافت شبا بانک کشاورزی:
http://www.bki.ir/Sheba/GetSheba

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

ثبت شماره حساب سهام عدالت 96

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
88 بازدید