دانلود تمام آهنگ های حامد همایون سال 96 ( بیوگرافی biography Hamed Homayoun )

دانلود تمام آهنگ های حامد همایون 96 جدید ( بیوگرافی و عکس biography Hamed Homayoun )

آرشیو کامل تک آهنگ های جدید حامد همایونی که در این پست بروز خواهد شد  و بیوگرافی و عکس های حامد همایونی را در سایت دیلی مشاهده نمایید .توجه بعد از مشاهده بیوگرافی در ادامه آهنگ های جدید حامد همایونی را به همراه پخش آنلاین و لینک مستقیم دانلود نمایید ..  و اما بیوگرافی و چگونگی شهرت حامد همایونی

بیوگرافی حامد همایون به همراه مصاحبه 

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی که به تازگی به محبوبیت و شهرت فراوانی رسیده است ،چندی پیش او را با نام حامد محمودزاده می شناختن و فعالیت داشت و چند آهنگ با نام قبلی خود دارد. وی به تازگی آثار زیبایی را از خود منتشر کرده است که با استقبال چشمگیر مخاطبان روبرو شده.
حامد همایون با نام جدید خود تنها هشت قطعه را منتشر کرده است که شامل نام های به چشمات قسم ، چتر خیس ، مهردم شهر(عیدانه) ، بارون که زد ، شیدایی ، آه نکش ، هیهات و الکل نگاه می باشد . شیدایی جدیدترین کار حامد همایون است که ارائه شده.از این خواننده متاسفانه بیوگرافی کاملی در دسترس نیست و اطلاعات کمی از خود ارائه کرده است. وی هیچ آلبومی تا به امروز از خود ارائه نداده است.

حامد همایون خواننده موسیقی پاپ به همراه محسن رجب‌پور، تهیه‌کننده و مدیرعامل مؤسسه «ترانه شرقی» در آخرین بازار با نام «قلک‌شکان» محک حضور یافتند. رجب‌پور در جمع هنردوستان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در محک از اهدای کلیه عواید اولین کنسرت حامد همایون به کودکان مبتلا به سرطان محک خبر داد.

حامد همایون پس از بیان سخنانی در جمع یاوران محک، در حاشیه این بازار گفت: «آوازه محک را پیشتر شنیده بودم ولی از ۲ سال پیش به صورت جدی فعالیت‌های این مؤسسه را دنبال کرده‌ام.  فضای محک پر از انرژی مثبت است و امیدوارم بتوانم به عنوان جزئی از جامعه هنری به عنوان یکی از اعضای محک شناخته شوم.»

همایون که یکی از قلک‌های محک را دریافت کرده بود تا با خود ببرد افزود: «برای نخستین بار است که در یک فضای عمومی ظاهر شده‌ام و خوشحالم که این فضا متعلق به یک مؤسسه خیریه است. مؤسساتی چون محک برای ساخت جامعه بهتر بسیار مؤثرند و امیدوارم چنین سازمان‌هایی همواره فعال باشند و هنرمندان نیز بتوانند از طریق همراهی با این مؤسسات خدمتگزار مردم جامعه باشند.»

همایون با اشاره به صحبت‌های رجب‌پور مبنی بر حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در پایان گفت: «مطمئن باشید که کلیه عواید حاصل از اولین کنسرت تهران خود را به کودکان محک تقدیم کنم.»

لازم به ذکر است آخرین بازار با نام «قلک‌شکان» ۸ و ۹ مهر در مؤسسه خیریه محک برگزار شد. در این بازار از نام جدید بازار که با مشارکت یاوران انتخاب شده بود رونمایی شد. بنا به نظر نیکوکاران بازار مهر ماه محک از این پس با نام «جشن قلک‌های کوچک و آرزوهای بزرگ» برگزار خواهد شد.

سید علی ضیاء در ابتدای برنامه فرمول یک از خواننده تیتراژ «فرمول یک» را حامد همایون معرفی و از محسن رجب‌پور تهیه کننده او تشکر کرد.


خواننده جوان پاپ که قصد دارد اسفندماه اولین کنسرت خود را برگزار کند، به هوادارانش قول داد که در ادامه فعالیت‌های هنری خود به تکرار نیفتد.

«حامد همایون» که به همراه محسن رجب پور – تهیه‌کننده موسیقی– و سامان امامی – تنظیم‌کننده – در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات حاضر شده بود، درباره چگونگی خواننده شدنش گفت: علاقه من به موسیقی به دوران کودکی‌ام برمی‌گردد، من تجریباتی در خوانندگی داشتم اما آشنایی من با سامان امامی شروع‌کننده این داستان بود.
او با بیان اینکه سعی کرده است دانش موسیقی‌اش را برای این کار بالا ببرد، اظهار کرد: اما در حقیقت آنچه باعث تولید قطعات منتشر شده از من شد، یک اتاق فکر است. من از حضور آقای رجب پور و آقای امامی در کنارم خوشحالم.


خواننده جوان پاپ که قصد دارد اسفندماه اولین کنسرت خود را برگزار کند، به هوادارانش قول داد که در ادامه فعالیت‌های هنری خود به تکرار نیفتد.

«حامد همایون» که به همراه محسن رجب پور – تهیه‌کننده موسیقی- و سامان امامی – تنظیم‌کننده – در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات حاضر شده بود، درباره چگونگی خواننده شدنش گفت: علاقه من به موسیقی به کودکی‌ام برمی‌گردد، من تجریباتی در خوانندگی داشتم اما آشنایی من با سامان امامی شروع‌کننده این داستان بود.
او با بیان اینکه سعی کرده است دانش موسیقی‌اش را برای این کار بالا ببرد، اظهار کرد: اما در حقیقت آنچه باعث تولید قطعات منتشر شده از من شد، یک اتاق فکر است. من از حضور آقای رجب پور و آقای امامی در کنارم خوشحالم.

دانلود تمام آهنگ های حامد همایون سال 96 ( بیوگرافی biography Hamed Homayoun )

این فضا، فضای حامد همایون است

این خواننده درباره سبک خود اظهار کرد: این فضا، فضای حامد همایون است و نمی‌توانیم تعریف خاصی از آن داشته باشیم. من سعی می‌کنم خودم باشم. خدا را شکر می‌کنم کسانی در کنار من هستند که  تجربه زیادی دارند. آن‌ها به من جرات این را دادند که خودم باشم و بتوانیم کارهای متفاوت ایجاد کنیم.
او در پاسخ به این پرسش که برای حفظ سبک و بهتر شدن  آثارش چه برنامه ای دارد؟ گفت: ما سعی می‌کنیم قالب احساس خودمان را در دسته‌بندی‌های مختلف موسیقی ارائه کنیم. امیدوارم بتوانیم کارهای متفاوتی را تولید کنیم.
همایون ادامه داد: اگر قرار باشد من به سمت تکرار بروم، تیمی که با آن کار می‌کنم، از این موضوع جلوگیری خواهد کرد. زمانی که قرار است کاری را تولید کنیم، درباره آن فکر می‌کنیم و تصمیم جمعی می‌گیریم. من به هوادارانم قول می‌دهم این اتفاق نمی‌افتد.
این خواننده معتقد است: موسیقی باید دلی باشد، اثر یک هنرمند زمانی به دل مردم می‌نشیند که از دل او برآمده باشد.
او در این‌باره بیان کرد: ما دوست داریم روی موج مثبت تفکر مردم حرکت کنیم و برعکس. جامعه به انرژی مثبت، امید و خداجویی احتیاج دارد. آیتم‌هایی که ما روی آن کار می‌کنیم نیز در همین رابطه است.

حامد همایون یک نفر نیست

همایون در پاسخ به این پرسش که اشعار آثارش را چگونه انتخاب می‌کند؟ اظهار کرد: ترانه‌سراهای آثارم با روحیات من و تیم آشنا هستند و با ما زندگی می‌کنند. حامد همایون یک نفر نیست، ما مجموعه‌ای هستیم که آثارش در قالب حامد همایون بیرون می‌آید.
«محسن رجب پور» نیز درباره نحوه شروع کارش با همایون بیان کرد: حامد همایون را سامان امامی به من معرفی کرد. ما قبل از اینکه آثارش به تولید برسد، ما با هم جلسه داشتیم  و درباره مسیرهایی که در نظر من در موسیقی پاپ امروز جامعه، مسیر موفقیت است، صحبت کردیم.

برگزاری اولین کنسرت به نفع خیریه

این تهیه‌کننده موسیقی با بیان اینکه حداقل تا پایان بهمن‌ماه امسال از حامد همایون حدود ٢٠ قطعه منتشر خواهد شد، گفت: تا به حال ٨ قطعه منتشر شده و ١٢ قطعه آن همزمان به صورت تک آهنگ و آلبوم منتشر می‌شود.
وی بیان کرد، اولین کنسرت حامد همایون به نفع کودکان محک خواهد بود.

آلبوم شناسنامه هنرمند است

رجب پور معتقد است: آلبوم موسیقی شناسنامه هر هنرمندی است و گوش ایرانی‌ها در ده سال آینده به سمت موسیقی ایرانی و هویتی برمی‌گردد.
سامان امامی نیز درباره همایون گفت: او جز معدود خوانندگانی است که ٦ دانگ صدا دارد، لهجه و سبک خواندن او در تنظیم و ایجاد فضایی جدید در آهنگ ها به من کمک کرد.
او با بیان اینکه تلفیق میان موسیقی سنتی و پاپ زیاد است، اظهار کرد: اما با سواد بودن همایون باعث شد با وجود این تلفیق غنای موسیقی ما از بین نرود.

دانلود آهنگ جدید 96 حامد همایون بنام عشق ناب
دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام حاکم احساس
دانلود تمام آهنگ های حامد همایون

دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام بارون که زد
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام الکل نگاه
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام آه نکش
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام مردم شهر
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام چتر خیس

آهنگ جدید حامد همایون 96دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام به چشمات قسم
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام شیدایی
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام هیهات
دانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام خدا همین حوالیهدانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام دنیای مندانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام مجنوندانلود آهنگ جدید حامد همایون بنام چنین کنم چنان کنمدانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام چه عشقیدانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام نگاهم کن

دانلود تمام آهنگ های حامد همایون سال 96 ( بیوگرافی biography Hamed Homayoun )


دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام دوباره عشقدانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام می رومدانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام دیوونگی

دانلود تمام آهنگ های حامد همایون سال 96 ( بیوگرافی biography Hamed Homayoun )


دانلود آهنگ جدید حامد همایون به نام گل مینادانلود تمام آهنگ های حامد همایون ( بیوگرافی و عکس biography Hamed Homayoun )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
63 بازدید