ماجرای رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو فاش شد ؟

ماجرای رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو فاش شد ؟


رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو
به گزارش دیلی کریس رونالدو به تازگی صاحب 2 فرزند شده که با مادر جانشین متولد شده‌اند. دومین و سومین فرزند کریستیانو رونالدو متولد شده اند. این دوقلوهای سفارشی (!) در آمریکا متولد شده اند و به زودی با جت اختصاصی به اسپانیا برده می شوند.

دو قلوهای کریستیانو رونالدو یک دختر و یک پسر هستند و از سه ماه پیش خبر تولد قریب الوقوع آنها در رسانه ها منتشر شده بود. دختر رونالدو «اوا» نام دارد و پسرش «متئو». آنها پنج شنبه گذشته به دنیا آمده اند. مادر آنها نامشخص است و از طریق رحم جایگزین متولد شده اند. رونالدو پیش از این صاحب یک پسر دیگر شده بود، پسری به نام کریستیانو جونیور که اکنون شش ساله است.
به گزارش دیلی هنوز تصویری از دوقلوهای رونالدو منتشر نشده و خود رونالدو هم اظهار نظری دراینباره نداشته است. البته اخبار مختلف درباره دوقلوهای رونالدو هر لحظه بیشتر می شود. برخی از منابع پرتغالی ادعا می کنند هر دو فرزند رونالدو پسر هستند و اینکه یکی از آنها دختر است صحت ندارد. این دوقلوها در بیمارستانی در فلوریدای آمریکا متولد شده اند.
اکنون فاش شده است که فرزند نخست رونالدو نیز با همین روش رحم جایگزین به دنیا آمده است و اینکه میگویند رونالدو پس از ارتباط با یک پیشخدمت بریتانیایی از او فرزنددار شده است درست نیست. زنی که فرزند نخست رونالدو را به دنیا آورد مکزیکی بود و حاضر شد در ازای دریافت مبلغی هنگفت وارد پروسه رحم جایگزین شود.
پیشنهاد سایت دیلی :
عکس منتشر شده از فرزندان دوقلوی کریس رونالدو در اینستاگرام
مراسم عروسی لیونل مسی+فیلم و عکس
سرطان دهانه رحم در زنان | درمان و پیشگیری از سرطان دهانه رحم
علت سرطان رحم چیست | پیشگیری از سرطان رحم
علت برداشتن رحم زنان | عوارض برداشتن رحم زنان
مدل زن مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد + عکس
آموزش کامل معاینه تشخیص پرده بکارت توسط خودمان + عکس
پاپ اسمیر چیست | همه چیز درباره تست پاپ اسمیر

ماجرای رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو فاش شد ؟

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
61 بازدید