زمان واریز اولین سود سهام عدالت در سال 96+آخرین اخبار

زمان واریز اولین سود سهام عدالت در سال 96+آخرین اخبار


سود سهام عدالت اوایل مهرماه واریز میشود
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به واریز اولین سود سهام عدالت در اوایل مهرماه گفت:فعلا هیچ برنامه ای برای ثبت نام سری جدید سهام عدالت و تعداد و مبنای تعیین مشمولین نداریم.سهام عدالت

سهام عدالت

سید جعفر سبحانی در خصوص تعداد افرادی که شماره شبا در سامانه عدالت ثبت کرده اند، بیان کرد:تا به امروز حدود 23 میلیون نفر شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت به ثبت رسانده اند و از میان 49 میلیون نفر مشمول بیش از 33 میلیون نفر از طریق سامانه صورت حساب دریافت کرده اند.

سود سهام عدالت 96 کی واریز میشود؟

وی در ادامه افزود:96 درصد افرادی که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت وارد کرده اند شماره حساب آنها صحیح بوده و در سامانه تأیید شماره حساب افراد در صفحه شخصی مربوط به اطلاعات سهام اول قرار داده شده است و از این میان حدود 6 درصد شماره حساب نادرست به سامانه وارد کرده اند که به علت شخصی نبودن شماره حساب یا مسدود بودن آن از طریق سامانه سهام عدالت برای این افراد پیامک ارسال شده و درصفحه شخصی صورت حساب نیز عدم تایید صورت حساب به این افراد یادآوری شده است که این امکان وجود دارد تا شماره حساب خود را تصحیح ومجددا به سامانه ارائه دهند.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی تصریح کرد:نرخ کافی نت ها برای ارائه خدمات به مشتریان مشخص است و مشاهده بعضی تخلفات ورقم های بالا برای ارائه خدمات مشمول سهام عدالت باید از طریق مراجع قانونی بررسی و جلوی سوء استفاده برخی از افراد در این صنف نیز گرفته شود.

سبحانی در خصوص زمان واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولین گفت:فعلا هیچ برنامه ای برای ثبت نام سری جدید سهام عدالت و تعداد و مبنای تعیین مشمولین نداریم.
وی در ادامه اظهار کرد:مبلغ پیش بینی شده سود سهام عدالت برای مشمولین مربوط به عملکرد سه سال گذشته شرکت های موجود در سبد سهام عدالت بوده که رقم حدودی آن برای هر فرد 90 هزار تومان است که این رقم تنها به حساب شخصی هر یک از مشمولین واریز خواهد شد.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی یادآور شد:در سری دوم ثبت نام سهام عدالت افرادی که دارای برگه سهام بدون ثبت نام نهایی هستند در اولویت قرار دارند.
سبحانی در انتها خاطر نشان کرد:هیچ پیامکی به جز پیامک تأیید یا عدم تایید شماره حساب از سوی سامانه سهام عدالت برای مشمولین ارسال نشده است.
پیشنهاد سایت دیلی :
آخرین مهلت ثبت شماره شبا سهام عدالت ۹۶ مشمولان
آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶
قیمت و ارزش سهام عدالت ۹۶ در بازار + آخرین اخبار
اسامی بانک های پرداخت سود سهام عدالت ۹۶
آخرین خبر پرداخت سود سهام عدالت در سال ۹۶
اعلام زمان دقیق واریز سود سال ۹۶ سهام عدالت + آدرس سایت
آدرس سایت ثبت شماره حساب سهام عدالت ( www.samanese.ir)
زمان ثبت نام سری جدید سهام عدالت ۹۶ + آخرین اخبار
ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶

زمان واریز اولین سود سهام عدالت در سال 96+آخرین اخبار

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
84 بازدید