بیوگرافی و عکس اینستاگرام زین مالک ( biography Zayn Malik )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام زین مالک ( biography Zayn Malik )

بیوگرافی کامل زین مالک به همراه  عکسهای این خواننده بریتانیایی و عکسهای “زین مالک”  را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی زین مالک

زین جواد مالیک متولد (۱۲ ژانویه ۱۹۹۳) معروف به زین مالیک یا زین، خواننده و ترانه‌سرای بریتانیایی و عضو سابق گروه وان دایرکشن است. او در مدت حضور در این گروه همراه با سایر اعضای آن یعنی هری استایلز، نایل هوران، لیام پین و لوییس تاملینسون چهار آلبوم همه شب بیدار، مرا به خانه ببر، خاطرات نیمه‌شب و چهار را منتشر کردند. در مارس ۲۰۱۵ او جداییش از وان دایرکشن را اعلام کرد. زین در ۲۵ مارس ۲۰۱۶ آلبوم خود با نام ذهن من را انتشار داد. این آلبوم و تک‌آهنگ پیشرو آن پیلوتاک در برخی کشورها از جمله ایالات متحده و بریتانیا در صدر جدول‌های فروش هفتگی قرار گرفتند.

ابتدای زندگی زین مالک

او در برادفورد، غرب یرکشایر، انگلستان به‌دنیا آمد. پدر او یاسر مالیک و مادرش تریشیا مالیک که انگلستانی/ایرلندی است. وی سه خواهر با اسم‌های دنیا مالیک، ولیحا مالیک و صفا مالیک دارد. او در مدرسه‌های Lower Fields و Tong تحصیل کرد. مالیک در هیچ‌کدام از این دو مدرسه دوران خوبی را نگذراند. او از دوران کودکی خوانندگی را شروع کرد و بنا بر گفته خودش نیمه شب‌ها نیز به تمرین خوانندگی می‌پرداخت.

اکس فکتور زین مالک

مالیک در سال ۲۰۱۰ در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا «آهنگ بگذار عاشقت باشم» را خواند. او مانند دیگر اعضای گروه وان دایرکشن در Bootcamp ناموفق بود. اما با رای داور مهمان، نیکل شرزینگر، مالک و دیگر اعضای وان دایرکشن در استدیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند.

نام گروه توسط هری استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند و در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر بریتانیا بدست آوردند.

آنها آهنگ «همیشه جوان» را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با سایکو ریکوردز، متعلق به سایمون کاول، قرارداد بستند.

وان دایرکشن

وان دایرکشن در رسانه‌ها به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با نام «تمام شب بیدار» را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم «مرا به خانه ببر» در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها، «خاطرات نیمه‌شب» در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ و آلبوم «چهار» در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. او به همراه این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون دلار به دست آوردند.

زین ۲۵ مارس سال ۲۰۱۵، وان دایرکشن را به صورت رسمی ترک کرد.

ذهن من (Mind of Mine)

ذهن من اولین آلبوم زین پس از جدایی از وان دایرکشن است که در روز ۲۵ مارس ۲۰۱۶ منتشر شد و در روز اول انتشار در صدر جدول های بیش از 70 کشور قرار گرفت. اولین تک‌آهنگ این آلبوم به نام پیلوتاک در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد. این آهنگ در همان هفته‌ی اول انتشار در صدر جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت. موزیک ویدیوی آن نیز با حضور جی جی حدید در همان روز منتشر شد.

زندگی شخصی زین مالک

مالیک سیگار می‌کشید اما در ۲۰۱۱ برای مدتی سیگار را کنار گذاشت و این کار به خاطر طرفدارانش انجام داد. مالیک مسلمان است و بنا به گفته خودش، او شاید مسلمان خوبی نباشد ولی به مسلمان بودن افتخار می‌کند. در سال ۲۰۱۲ مالیک به خاطر دینش توسط افرادی مورد توهین قرار گرفت.

در سال 2014 زین توییت “فلسطین را آزاد کنید” را به توییتر خود ارسال کرد و با خشم طرفداران اسراِئیلی اش روبرو شد.

او با پری ادواردز خوانندهٔ عضو گروه بریتانیایی لیتل میکس که در سال ۲۰۱۱ در اکس فکتور بریتانیا برنده شدند، نامزد بود. این رابطه در ۴ اوت ۲۰۱۵ پایان یافت. زین هم‌اکنون با جی جی حدید یکی از مدل های ویکتوریا سکرت دوست است.

مالیک مسلمان سنی است.او به زبان‌های انگلیسی و اردو سخن می‌گوید، و می‌تواند عربی بخواند.

انتشار زندگینامه زین مالک

زین کتابش که بخشی از زندگینامه اوست را 1 نوامبر 2016 منتشر کرد. این کتاب را خودش نوشته و گفته خوانندگان کتاب با مطالعه آن با زندگی او روبرو میشوند. این کتاب یک سفر تصویری در زندگی این خواننده نیز هست. این کتاب دربرگیرنده مجموعه‌ای از افکار این خواننده جوان و آن چیزهایی است که الهام‌بخش او شدند و علاوه بر آن فرازهایی از زندگی شخصی او را نیز در کنار یادداشت‌ها و طراحی‌هایش و نیز عکس‌های شخصی او را دربرمی‌گیرد.

در مقدمه کتاب زین مالیک می‌گوید: می‌خواهم به شما تا آنجا را که می‌توانم نشان دهم تا بتوانید درباره من با کلمات خود من قضاوت کنید، نه برمبنای آنچه مطبوعات و هر فرد دیگری به زبان می‌آورد.

انتشار آهنگ فیلم

مالیک همراه با تیلور سویفت خواننده آمریکایی در 16 نوامبر سال 2016 میلادی آهنگ ‘I Don’t Wanna Live Forever’ برای فیلم پنجاه طیف تاریک‌تر را انشتار کردند.این آهنگ در رده هجدهم۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت.

 زین مالک

 زین مالک و دوست دخترش

زین مالک

بیوگرافی و عکس اینستاگرام زین مالک ( biography Zayn Malik )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
51 بازدید