خلاصه داستان و قسمت آخر سریال سر دلبران + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال سر دلبران + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان سریال سر دلبران را به همراه عکس بازیگران را در دنیای سریال سایت دیلی مشاهده نمایید .


تصویربرداری سریال سر دلبران محمدحسین لطیفی چند هفته است در شهر یزد و در سکوت خبری آغاز شده است. سریال «سرّدلبران» جدیدترین محصول سازمان هنری اوج بوده که تهیه‌کنندگی آن را محمدرضا شفیعی و نویسندگی آن را حسین حسنی و رضا خمسه به عهده دارند.

به گزارش دیلی ، روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج اعلام کرده است که سریال «سرّ دلبران» قرار است در ماه مبارک رمضان 96 از یکی از شبکه‌های سیما پخش شود و روایتی اجتماعی درباره مسجد و نقشِ محوری آن دارد.
انتخاب بازیگران این سریال کماکان ادامه دارد و تاکنون حضور محمدکاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، برزو ارجمند، متین‌سادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش‌سلطانی و رضا توکلی در این پروژه تلویزیونی قطعی شده است.


«سرّ دلبران» دومین همکاری مشترک محمدرضا شفیعی و محمدحسین لطیفی بعد از سریال «تنهایی لیلا» است. این سریال هم مانند همکاری قبلی این تهیه‌کننده و کارگردان، مضمونی اجتماعی داشته و برزو ارجمند نیز در آن نقش یک روحانی را ایفا می‌کند.
پیش از این، لوگوی سریال «سرّ دلبران» با طراحی خانه طراحان انقلاب اسلامی رونمایی شده بود.
این سریال، جدیدترین سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و سازمان اوج با این سریال برای نخستین بار بخشی از آنتن شبانه ماه رمضان را در سیمای ملی در اختیار خواهد گرفت.

عکس زیر چهره برزو ارجمند را با ظاهر و گریمی متفاوت نشان می‌دهد.


سایر عوامل سرّ دلبران عبارتند از:
مدیر تصویربرداری: امیرکریمی، مدیر صدابرداری: فرشید احمدی، طراح صحنه و لباس: حمیدرضا نوروزی، طراح چهره‌پردازی: مهری شیرازی، دستیار اول کارگردان: امیرعباس لطیفی، مدیر تولید: داوود جمشیدی، تدوین‌گر: خشایار موحدیان، مدیر برنامه‌ریزی: سعید عباسی، عکاس: حسن هندی، مشاور رسانه‌ای: علی مرادخانی، مجری طرح: مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا، محصول: سازمان هنری رسانه‌ای اوج.

خلاصه داستان سریال سر دلبران

قسمت آخر سریال سر دلبران

مطالب مرتبط در سایت دیلی :
خلاصه داستان و دانلود سریال خانگی عاشقانه + بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال روزهای بی قراری + بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و آخر سریال ایرانی پرستاران + بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پایتخت ۵ + بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال زیر پای مادر + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال سر دلبران + بیوگرافی بازیگران

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
92 بازدید