خلاصه داستان و بازیگران سریال لژیونر+تصاویر و پشت صحنه

خلاصه داستان و بازیگران سریال لژیونر+تصاویر و پشت صحنه


خلاصه داستان سریال لژیونر به همراه عکس بازیگران را در دنیای سریال سایت دیلی مشاهده نمایید .سریال لژیونر مسعود آب پرور به فرحزاد رسید
سریال لژیونر عنوان جدیدترین ساخته مسعود آب پرور کارگردان سریال هوش سیاه و زخم است . مسعود آب پرور در این سریال به حواشی ورزش پرداخته است و در این مجموعه اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس هم حضور دارد.

سریال 15 قسمتی لژیونر با محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.سریال لژیونر

سریال لژیونر

فیلمبرداری سریال لژیونر به تازگی به فرحزاد رسیده است و عوامل در این منطقه جلوی دوربین می روند. تصویربرداری سریال لژیونر از هفته اول اسفند سال 95 شروع شد و این روند بجز در تعطیلات پانزده روزه عید، به طور مداوم ادامه داشت.

داستان و بازیگران سریال لژیونر
این مجموعه محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.
مسعود آب پرور کارگردان اثر در باره سریالش گفت : ژانر این کار کاملا اجتماعی و کمدی است و البته من هم همیشه گفته ام که فیلمساز ژانر نیستم و دوست دارم ژانرهای مختلف را تجربه کنم چون همه ژانرها برای خود قواعد و اصولی دارند که اگر بتوان آنها را رعایت کرد اثر قابل توجه و مناسبی ساخته می شود. با این حال امیدوارم در کار بعدی یعنی «کایدون» دوباره به همان خط بازگردم و یک اثر خوب بسازم.
وی درباره این سریال که با حضور بازیکنان فوتبال ساخته می شود، توضیح داد: فکر می کنم بتوانیم از فوتبالیست های بازنشسته و کسانی که در حاشیه فوتبال فعالیت دارند استفاده کنیم. در نقش اشتیفیم آرفی در این سریال چندان مربوط به ورزش و فوتبال نیست و این نقش کلاهبرداری هایی دارد که بیش از این نمی توانم درباره آن توضیح بدهم.
آب پرور درباره ویژگی های این سریال و جذابیت آن برای مخاطب بیان کرد: فکر می کنم با اتفاقاتی که در رسانه ملی رخ داده این رسانه به دنبال این است که مردم را دوباره در برابر سفره ای که پهن می کند، جمع کند. همین که بتوانیم برای ذایقه های مختلف آثار متنوعی نمایش دهیم هدف اولیه و کمی ما است و امیدوارم هرچه زودتر در بحث کیفی نیز رشد کنیم.

بازیگران سریال لژیونر
حسن پورشیرازی / محمدرضا شریفی نیا / لاله صبوری / حامد آهنگی / اشپیتم آرفی ( در نقش الفردو), زهیر یاری / ساغر عزیزی / هلیا امامی / اتابک نادری / آذین رئوف / پیام احمدی‌نیا / مهرداد ضیایی / لادن سلیمانی (در نقش فریدا مادر الفردو)/ معصومه آقاجانی در نقش فریدا

عوامل دیگر سریال لژیونر عبارتند از :مجری طرح:عزیز علیزاده، مدیر تصویربرداری:ناصر کاووسی، مدیر صدابرداری:اصغر آبگون، تدوین:بهرام آب پرور، طراح صحنه:امیر زاغری، طراح چهره پردازی:نوید فرح مرزی، طراح لباس:پگاه ترکی، برنامه ریز:هوشنگ قنواتی زاده، دستیار اول کارگردان:خسرو نصیری خواه، مدیر تولید:ناصر هادیانفر، مدیر تدارکات: سعید جعفری، آهنگساز:آرمان موسی پور، مشاور امور رسانه ای:مجتبی احمدی.

خلاصه داستان و بازیگران سریال لژیونر+تصاویر و پشت صحنه

خلاصه داستان و بازیگران سریال لژیونر+تصاویر و پشت صحنه

داستان و بازیگران سریال لژیونر

بازیگران سریال لژیونر + داستان سریال لژیونر + اسامی

عکسهای جدید سریال لژیونر

سریال لژیونر


زمان پخش سریال افسر نمونه، سریال لژیونرپیشنهاد سایت دیلی :
خلاصه داستان و بازیگران سریال در جستجوی آرامش+عکس ها و پشت صحنه
خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال پرستاران+عکس
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پنچری + معرفی بازیگران
خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر فصل دوم سریال شهرزاد ۲ + عکس و بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال آنام + عکس و بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران سریال لژیونر+تصاویر و پشت صحنه

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
113 بازدید