خلاصه داستان و قسمت آخر سریال نفس + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال نفس + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان سریال نفس ویژه ماه رمضان به همراه عکس بازیگران را در دنیای سریال سایت دیلی مشاهده نمایید .به گزارش سایت دیلی : تصویربرداری سریال «نفس برای ماه بارک رمضان 96» در شمال کشور ادامه دارد. تاکنون چیزی نزدیک به 80 درصد از این سریال ضبط شده و ممکن است به تعداد قسمت‌های کار اضافه شده و تصویربرداری مدت زمان بیشتری انجام شود.
«نفس» پس از سریال‌هایی چون «ارمغان تاریکی» و «پروانه» سه گانه جلیل سامان را کامل می کند و یک درام پیچیده است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب روی می‌دهد.


داستان این سریال درباره جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی‌اش فاش می‌شود.. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده‌ای  را پشت سر می‌گذارد.
از جمله لوکیشن‌های این سریال می‌توان به روستای وردیج، خیابان ایتالیا و منطقه کلاک در کرج اشاره کرد.

برخی شخصیت‌هایی که مخاطبانِ آثارِ این کارگردان آنها را در ساخته‌های قبلی او همچون «ارمغان تاریکی» و «پروانه» شناخته‌اند، در «نفس» نیز حضور دارند. از جمله شخصیت سیدحسن؛ روحانی که ایفای نقش او را هدایت هاشمی برعهده داشت و او با همین کاراکتر در سریال نفس نیز حضور دارد.

مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، رامین راستاد، پژمان جمشیدی و خسرو شهراز بازیگران «سریال نفس» هستند.

عوامل اصلی این سریال عبارتند از مدیر تولید:
رضا نصیری نیا، تهیه کننده: احمد کاشانچی، مدیر تصویربرداری: سیروس عبدلی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: علیرضا صالحی، طراح صحنه و لباس بابک کریمی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، تدوینگر: حسن حسندوست، نیما حسندوست، مدیر صدابرداری: جواد مقدس، مسئول جلوه های ویژه رایانه ای: هادی اسلامی، عکاس: حسن شجاعی، آهنگساز: فرید سعادتمند، مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.

مجری طرح این سریال موسسه فرهنگی هنری تندیس فیلم ملک است و در گروه فیلم و سریال شبکه سه تهیه و تولید می‌شود. «نفس» سومین سریال از سه گانه «جلیل سامان» است که با همت رضا نصیری نیا مجری طرح، ماه‌های آخر تصویربرداری را پشت سر می‌گذارد.

سریال نفس

سریال نفس

سریال نفس


خلاصه داستان سریال نفس

قسمت آخر سریال نفس

عکسهای پشت صحنه سریال نفس

سریال نفس ماه مبارک رمضان 96مطالب مرتبط در سایت دیلی :
خلاصه داستان و دانلود سریال خانگی عاشقانه + بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال روزهای بی قراری + بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و آخر سریال ایرانی پرستاران + بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پایتخت ۵ + بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال سر دلبران + بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال زیر پای مادر + بیوگرافی بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال نفس + بیوگرافی بازیگران

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
59 بازدید