ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری چیست؟ + عکس

ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری چیست؟ + عکس

مهران مدیری کارگردان ، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» با روشن کردن سیگارش جنجال برانگیز شد.

مهران-مدیری

سیگار کشیدن مهران مدیری در نشت خبری حاشیه سازی کرد

مهران مدیری که این روزها با برنامه دورهمی از شبکه نسیم میهمان آخر هفته خانواده های ایرانی است در نشست خبری فیلم جدیدش با روشن کردن سیگار حاشیه ساز شد .مهران مدیری در نشست خبری فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» از جزئیات این فیلم و همچنین موضوع آن که یک سوژه تلخ است، سخن گفت، البته ین نشست بی حاشیه هم نبود !

علت سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر

مهران-مدیری

مهران مدیری در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر

جزئیات نشست فیلم ساعت 5 عصر و رفتار حاشیه ساز مهران مدیری

این نشست در هتل هما با حضور مهران مدیری و اصحاب رسانه برگزار شد.  مهران مدیری در ابتدای این نشست درباره چگونگی رسیدن به سوژه «ساعت 5 عصر» گفت:من 8 سال بود که تصمیم داشتم فیلم سینمایی بسازم اما هر بار به دلایلی نمی شد. دوستان پیشنهادهای وسوسه برانگیزی می دادند اما با این وجود باز هم نمی شد که بسازم ولی در نهایت امسال تصمیم گرفتم در دو ماهی که برنامه «دورهمی» ضبط نمی شود یک فیلم سینمایی بسازم.
قصه درباره فردی است که در شرایطی قرار می گیرد و از 7 صبح تا 5 عصر درگیر ماجرایی می شود و باید تا 5 عصر امضای آخر را دریافت کند. سلسله اتفاقاتی که شاید در طول روز برای هر فردی انجام شود با یک داستان غلو شده به تصویر کشیده می شود. این فرد کاملاً مبادی آداب، تحصیلکرده و مهربان است که نقش آن را سیامک انصاری بازی می کند.
مهران-مدیری

عکس و تصویر سیگار کشیدن مهران مدیری

وقتی مهران مدیری سیگار می کشد

مهران مدیری که چند سالی است سیگار می کشد در این نشست هم طاقت نیاورد و جلوی خبرنگاران سیگار کشید، هنوز علت اصلی از هدف و نیت وی برای این عمل بیان نشده است !
مهران-مدیری

عکس سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری

نقش مهران مدیری در فیلم «ساعت 5 عصر»

وی درباره بازی خودش در نقش اصلی فیلم سینمایی 5 عصر گفت:قطعاً من بازی کنم جذاب تر خواهد بود اما فیلم و هدایت کار بسیار سخت است و نمی توان هم بازی کرد و هم کارگردانی.

 خندوانه رقیب برنامه دورهمی مهران مدیری نیست

خندوانه رقیب برنامه دورهمی نیست، شکل 2 برنامه کاملاً متفاوت است، رامبد جوان بارها گفته که در برنامه خندوانه فقط قصد خنداندن دارد و گفت وگوهایی که می کند در قالب طنز است اما دورهمی علاوه بر نمایش، گفت وگوهایی دارد که برخی از مسائل را در جامعه صریح تر ارائه می دهد؛ خنداونه اصلاً رقیب دورهمی نیست و در برنامه های آتی حتماً از رامبد جوان هم دعوت می کنیم.
همچمان در سایت دیلی دنبال کنید :
بیوگرافی و عکس جدید شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری
بیوگرافی و عکس اینستاگرام بازیگر مرد مشهور مهران مدیری
زمان پخش برنامه دورهمی شبکه نسیم مهران مدیری + عکس
شغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +عکس
خودروی لاکچری مهران مدیری

ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری چیست؟ + عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
81 بازدید