بیوگرافی و عکس اینستاگرام شیوا امینی ۲۰۱۷ ( biography Shiva Amini )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام شیوا امینی ۲۰۱۷ ( biography shiva amini )

بیوگرافی و عکس شیوا امینی را به همراه ماجرای کشف حجاب شیوا امینی را در سایت دیلی مشاهده نمایید .
بیوگرافی شیوا امینی
شیوا امینی بازیکن فوتسال است. شیوا امینی سابقه عضویت در تیم متین ورامین و تیم ملی فوتسال بانوان را در کارنامه دارد. وی به مدت چهار سال عضو تیم ملی بوده و از سال 89 به بعد در لیست تیم ملی قرار نگرفته است.
شیوا امینی به دلیل کشف حجاب در یک سفر شخصی در خارج از کشور و منتشر کردن عکس های بی حجاب ، از بازی در مسابقات رسمی محروم شده است.


ماجرای خط خوردن و کشف حجاب شیوا امینی از تیم ملی فوتسال چیست؟
بحث و جنجال بر سر نامه جدایی شیوا امینی از تیم فوتسال و اقامتش در خارج ادامه دارد. امینی روز گذشته با انتشار پست اینستاگرامی ادعا کرد که به خاطر عکس بدون حجابش در صحنه تمرین در یکی از باشگاههای خارج کشور از تیم ملی فوتسال خط خورده است.شیوا امینی

او این اتفاق را به حساب تنگ نظری مسئولان فدراسیون فوتبال گذاشت اما ساعاتی پعد فدراسیون در نامه ای اعلام کرد که خانم امینی بعد از سال 899 و مصدومیت اش در جام ورامین نتوانست به بازی در سطح تیم ملی ادامه دهد.
بنابر این گزارش این بحث زمانی داغ تر شد که یکی از چهره های سرشناس سینما در صفحه پربیننده خود در اینستاگرام از شیوا امینی دفاع کرد. ترانه علیدوستی به ماده قانون مجازات اسلامی استناد کرد که می گوید نداشتن حجاب در خارج از کشور پیگرد ندارد.
امروز در پرده جدید این ماجرا خانم معصومه رضا زاده از بازیکنان پیشین تیم فوتسال در اینستاگرام خانم امینی را آماج حمله قرار داد و گفت که او برای گرفتن اقامت در کشور خارجی دست به این حرکت زده است.رضا زاده در ادامه نوشته اش گفته است اجازه این تداوم این بازی سیاسی را به امینی نخواهد داد.

بیوگرافی  شیوا امینی

عکسهای شیوا امینی

 شیوا امینیپیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی سحر بی نیاز
بیوگرافی دنیا جهانبخت
بیوگرافی مه لقا جابری
بیوگرافی لاله پورکریم
بیوگرافی ایزابلا پیکیونی
بیوگرافی سونیا بیطوشی
بیوگرافی استفانی دل
بیوگرافی جولیا سالمی
بیوگرافی ماندانا کریمی
بیوگرافی ندا جناب
بیوگرافی فرانک سلیمانی

بیوگرافی و عکس اینستاگرام شیوا امینی ۲۰۱۷ ( biography shiva amini )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
43 بازدید