بیوگرافی و عکس اینستاگرام طوبی بیوکستان 2017 ( biography Tuba Büyüküstün )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام طوبی بیوکستان ( biography Tuba Büyüküstün )

بیوگرافی کامل طوبی بیوکستان به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “طوبی بیوکستان بازیگر ترکی  ” را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی طوبی بیوکستان
خدیجه طوبی بویوک اوستون (به ترکی استانبولی: Hatice Tuba Buyukustun) در تاریخ ۵/۸/۱۹۸۲ در استانبول متولد شد، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.

فعالیت هنری طوبی بویوک اوستون

در سال ۲۰۰۳ در ۴ قسمت آخر سریال مقام سلطان (Sultan Makamı) بازی کرد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ اولین فیلم سینمائی به نام پدرم و پسرم (Babam ve Oğlum) نقش کوتاهی را بازی کرد.
در همان سال در یک سریال تلویزیونی به نام Çemberimde Gül Oya بازی کرد و پس از آن در یک فیلم تلویزیونی به نام گلعذار (Gülizar) بازی کرد. سپس در سال ۲۰۰۵ با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاصی (Asi) بازی کرد.

طوبی بویوک اوستون در ضمن بازی در این سریال‌ها در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز بازی کرد.
وی در تابستان ۲۰۰۹ در یک سریال تلویزیونی به نام بینی و بینک بازی کرد، این سریال محصول مشترک با کشورهای عربی بود و از کانال ام‌بی‌سی پخش شد.

طوبی بیوکستان


طوبی بویوک اوستون در سال ۲۰۰۹ اولین نقش اول یک فیلم سینمائی به نام Yüreğine Sor را به عهده گرفت. بعد از آن به ایفای نقش در سریال تلویزیونی به نام GÖNÜLÇELEN یا همان دلربا می‌باشد پرداخت که سال ۲۰۱۰ از تلویزیون aTV پخش شد. هم اکنون او از شهرت خاصی در بین کشورهای عربی و کشوهای بلوک شرق برخوردار است و سریال‌های او از کانالهای تلویزیونی این کشورها پخش شده‌است طوبی بویوک اوستون در سریالی بنام ۲۰ دقیقه ۲۰dakika به کارگردانی «سردار ایشیک» محصول ۲۰۱۳ که از شبکه استار پخش شد ایفای نقش کرد. وی در این سریال نقش «ملک» را بر عهده داشت؛ ولی این سریال در ترکیه بیننده زیادی نداشت و فقط ۲۵ قسمت طول کشید و در یک فصل به پایان رسید.


آخرین سریال او قبل از امسال سریال پرمخاطب و پرطرفدار لطیفه بود که در سال ۲۰۱۴ از یکی از شبکه های ترکیه پخش شد. او در این سریال پربیینده همبازی انگین اکیورک شده است و در نقش لطیفه دنیزر بازی می‌کند.
جدیدترین سریال او که به تازگی از شبکه استار ترکیه شروع به پخش کرده است سریال جسور و زیبا می باشد که در این سریال با کیوانچ تاتلیتوغ هم بازی می باشد.


فیلم‌شناسی طوبی بیوکستان
جسور و گوزل (۲۰۱۶) — سوهان
لطیفه (۲۰۱۴) — لطیفه دنیزر
۲۰ دقیقه (۲۰۱۳) — ملک
دلربا (۲۰۱۰–۲۰۱۱) — حسرت
عاصی (۲۰۰۷–۲۰۰۹) — عاصی (عاصیه)
امتحان (۲۰۰۶) — زینپ ارز
مسیر عشق (۲۰۰۵) — دریا
پدرم و پسرم (۲۰۰۵) — آیسون
در دایرهٔ من (۲۰۰۴) — ضریفه
سلطان (۲۰۰۳) — نسرین

ازدواج و همسر طوبی بیوکستان :
طوبی بیوک اوستون در سال ۲۰۱۱ با انور سایلاک (Onur Saylak) ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج دو دختر دوقلو به اسم های مایا و توپراک می باشد.

طوبی بیوکستان و مراد ییلداریم

عکس طوبی بویوک استون و همسر سابقش به همراه دخترهای دوقلوش

عکس طوبی بیوکستان و بچه هایش

عکس بچه های طوبی بیوکستان

طی آخرین اخبار ما این دو امسال از هم جدا شده و طلاق گرفتند و مهمترین دلیلی که برای این جدایی مطرح شده بازی های طوبی در سریال ها و ناراحتی همسر او درباره نگهداری از فرزندانشان بوده است

طوبی بیوکستان و کیوانچ تاتلیتوغ در سریال جسور و زیبا

طوبی بیوکستان و کیوانچ تاتلیتوغ در سریال پاتریکس


طوبی بیوکستان در سریال لطیفه


طوبی بیوکستان در سریال ۲۰ دقیقه

طوبی بیوکستان در سریال عاصی

طوبی بیوکستان

طوبی بیوکستان

طوبی بیوکستان

طوبی بیوکستان

طوبی بیوکستان


مطالب مرتبط در سایت دیلی بیوگرافی بازیگران مشهور ترکیه :
بیوگرافی دنیز چاکیر
بیوگرافی الچین سانگو
بیوگرافی سینم اوزتورک
بیوگرافی سرنای ساریکایا
بیوگرافی مینه توگای
بیوگرافی هازل کایا
بیوگرافی توانا ترکای
بیوگرافی کرم بورسین
بیوگرافی آصلی انور
بیوگرافی اوزجان دنیز
بیوگرافی هولیا اوشار
بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ
بیوگرافی انگین اکیورک

بیوگرافی و عکس اینستاگرام طوبی بیوکستان ( biography Tuba Büyüküstün )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
73 بازدید