فال روزانه خرداد ماه 97

فال روزانه خرداد ماه 97


برای اطلاع از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در خرداد ماه 97 فال روزانه  را در سایت فال روزانه  دیلی را بخوانید.اول نیت کنید و بعد بر روی فال امروز خودتان کلیک نمایید .


مرد متولد خرداد
با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشوئی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار است. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش بیزار است.
متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو خوش زبان و صادق هستند. اینان اغلب افرادی صبور و کاردان هستند. عیب دیگران را می‎پوشانند و از افراد حسود و برخواه دلتنگ می‎شوند. معمولاً به یاد خدا هستند و از پدر و مادر خیر و نفع می‎برند. اینان اغلب در سینه، پشت یا چهره نشانی دارند که برایشان نیک است و آنان را نزد دیگران عزیز می‎کند. عموماً از راه تجارت یا کشاورزی، پول خوبی به دست می‎آورند. برخی سفرهای طولانی در طالع دارند که از آن سود خواهند برد. عموماً از مادرانی خوب متولد می‎شوند. روزی حلال نصیبشان می‎شود. اینان عموماً طبعی سرد و تر دارند. حدود دوازده سالگی با خطری مواجه می‎شوند. اغلب در سن چهل سالگی به رفاه می‎رسند. روزهای یکشنبه و پنجشنبه، برای آنان خوش یمن است. در طالع اغلب اینان دو زن دیده می‎شود که از آنها خیر و نفع می‎برند .
زن متولد خرداد
به نقل از آکاایران : زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات، خیلی بیش از اینکه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول است. مادری است شاد و خندان و بچه هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می ایستند.
متولدین زن این ماه عموماً سفید و سرخرو و خوش قد و بالا و شوهر دوست می‎باشند. اینان مهربان چرب زبان، گاهی خودخور و زودرنج می‎باشند. این زنان اغلب میک اندیش بوده و بهدوستان و خویشان نکی می‎کنند. از حرافی و شوخی‎های بی‎مورد پرهیز می‎کنند و بیشتر طالب ارتباط با افراد دانا و فهیم می‎باشند .
این زنان اغلب از درد شکم رنج می‎برند که علت آن معمولاً از سردی و خشکی است. مصرف کوبیده سنبل خطایی همراه با زیره و قرنفل، در ناشتا به اندازه یک قاشق چایخوری، برای آنان مفید می‎باشد. اغلب این افراد خال یا نشانی بر سینه دارند، که نشان از اقبال آنهاست. اینان در اوایل زندگی رنج بسیار می‎بینند، اما عاقبت به خیر می‎شوند. باید غیبت را ترک کنند و از خدا غافل نشوند. زیرا اغلب از دست و زبان خودشان در رنج و عذاب هستند .
متولدین زن این ماه مسافرت زیادی با فرزندان خود خواهند داشت. لباس‎های آبی و همچنین انگشتر الوان و انگشتر زمرد برای این زنان مناسب خواهد بود

فال روزانه خرداد ماه 97

فال روزانه ۱ خرداد ماه
فال روزانه ۲ خرداد ماه
فال روزانه ۳ خرداد ماه
فال روزانه ۴ خرداد ماه
فال روزانه ۵ خرداد ماه
فال روزانه ۶ خرداد ماه
فال روزانه ۷ خرداد ماه
فال روزانه ۸ خرداد ماه
فال روزانه ۹ خرداد ماه
فال روزانه ۱۰ خرداد ماه
فال روزانه ۱۱ خرداد ماه
فال روزانه ۱۲ خرداد ماه
فال روزانه ۱۳ خرداد ماه
فال روزانه ۱۴ خرداد ماه
فال روزانه ۱۵ خرداد ماه
فال روزانه ۱۶ خرداد ماه
فال روزانه ۱۷ خرداد ماه
فال روزانه ۱۸ خرداد ماه
فال روزانه ۱۹ خرداد ماه
فال روزانه ۲۰ خرداد ماه
فال روزانه ۲۱ خرداد ماه
فال روزانه ۲۲ خرداد ماه
فال روزانه ۲۳ خرداد ماه
فال روزانه ۲۴ خرداد ماه
فال روزانه ۲۵ خرداد ماه
فال روزانه ۲۶ خرداد ماه
فال روزانه ۲۷ خرداد ماه
فال روزانه ۲۸ خرداد ماه
فال روزانه ۲۹ خرداد ماه
فال روزانه ۳۰ خرداد ماه
فال روزانه ۳۱ خرداد ماه

فـال روزانـه daily omen

فال روزانه خرداد ماه 97

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
98 بازدید