بیوگرافی و عکس اینستاگرام فرح زینب عبدالله ( biography Farah Zeynep Abdullah )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام فرح زینب عبدالله ( biography Farah Zeynep Abdullah )

بیوگرافی کامل فرح زینب عبدالله به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “فرح زینب عبدالله  بازیگر  ”  را در سایت دیلی ببینید.

بیوگرافی فرح زینب عبدالله

فرح زینب عبدالله (به ترکی استانبولی: Farah Zeynep Abdullah) (متولد ۱۷ اوت سال ۱۹۸۹ در استانبول) بازیگر اهل ترکیه است.

مادر او از تُرک‌های بوسنی و پدرش از ترکمن‌های عراق بوده‌است. او دوران دبیرستان را در دبیرستان سَنت میشل در استانبول گذراند، تا زمانی که به‌دلیل کارِ پدرش تمام خانواده به لندن نقل مکان کردند. وی در طی تحصیل در سال ۲۰۱۰ پیشنهاد بازی در سریال ترکیِ Öyle Bir Geçer Zaman Ki (روزی روزگاری) را دریافت کرد و برای بازی در آن از دانشگاه مرخصی گرفت. او در فیلم اردوغان ایلماز “رؤیای پروانه” ظاهر شد که توسط وزیر فرهنگ و گردشگری به‌عنوان نامزد مراسم اهدای جوایز اسکار ۲۰۱۴ انتخاب شد.وی در سریال کرت سعید و شورا با کیوانچ تاتلیتوغ بازی کرد. در همان سال او نیز در فیلم Bi Küçük Eylül Meselesi (یک مسئلهٔ کوچک ایلول) در کنارانگین آکیورک بازی کرد.

همانطور که می دانید فرح زینب عبدالله یکی از بازیگران اصلی سریال روزی روزگاری، در فصل جدید سریال ماه پیکر حضور خواهد داشت. او نیز همانند نورگل یشیل چای در فصل دوم این مجموعه به سریال وارد خواهد شد. فرح زینب به تازگی در فیلم سینمایی جدیدی نیز ایفای نقش کرده که ماه آینده در سینماهای ترکیه اکران خواهد شد. نکته ی قابل توجه این است که فرح در این فیلم تاریخی که مربوط به سال ۱۹۷۰ میلادی است برای اولین بار از سلاح استفاده کرده و در پشت صحنه به تمرین می پرداخت. او در این فیلم با هنرپیشگان بنامی مانند شکران اوالی، شکری اوزییلدیز و جانر جیندوروک، بازیگران سریال های شرافت و برگریزان و چندین بازیگر حرفه ای دیگر همبازی بوده است. وی در حال حاضر در تصویربرداری های تیزرهای فصل دوم ماه پیکر که به زودی از تلویزیون ترکیه پخش خواهد شد، شرکت می کند.

فرح زینب عبدالله + عکس

فرح زینب عبدالله در سریال ماه پیکر

فرح زینب عبدالله و همسرش

فرح زینب عبدالله

 

مطالب مرتبط در سایت دیلی بیوگرافی بازیگران مشهور ترکیه :

بیوگرافی نسلیهان آتاگول

بیوگرافی نورگل یشیلچای

بیوگرافی فخریه اوچن

بیوگرافی خدیجه شندیل

بیوگرافی برن سات

بیوگرافی بگوم کوتوک

بیوگرافی هانده ارچل

بیوگرافی ملیسا آسلی پاموک

بیوگرافی هازال فیلیز

بیوگرافی مریم اوزرلی

بیوگرافی برگزار کورل

بیوگرافی زرین تکیندور

بیوگرافی بوراک اوزچیویت

بیوگرافی کان اورگانجی

بیوگرافی امینه گولشه

بیوگرافی فرح زینب عبدالله

 

 

بیوگرافی و عکس اینستاگرام فرح زینب عبدالله ( biography Farah Zeynep Abdullah )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
97 بازدید