خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس

خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس


خلاصه داستان فصل دوم سریال لیسانسه ها  به همراه عکس بازیگران را در دنیای سریال سایت دیلی مشاهده نماییدفصل دوم سریال لیسانسه ها
پخش فصل دوم سریال لیسانسه ها که ساخت آن به تازگی آغاز شده است به سال دیگر موکول شد و طبق برنامه ریزی هایی که صورت گرفته، قرار است ادامه این مجموعه پس از رمضان به روی آنتن برود.لیسانسه ها

لیسانسه ها

فصل دوم «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت و به تهیه کنندگی رضا جودی در لوکیشن منزل مازیار «مامان خانم» در میدان قزوین پیگیری می شود.

سریال «لیسانسه ها» که مدتی است پخش فصل اول آن به پایان رسیده است، این روزها در میدان قزوین «منزل مازیار» و دندان پزشکی و استخر پیگیری می شود و پس از آن، گروه در لوکیشن اصلی در مرزداران مستقر می شوند.
‎در کنار بازیگران اصلی این سریال، نیلوفر هوشمند در نقش نرگس و سوگل غلاتیان در نقش لاله به این سریال اضافه شده اند و چند روزی است مقابل دوربین صحت رفته اند.

فصل دوم لیسانسه ها سال 96 و احتمالا پس از ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.
‎صحت در این مجموعه ی طنز با زبان متفاوتی به نقد و بررسی معضلات اجتماعی به خصوص در احوالات جوانان پرداخته است و قرار است در فصل دوم قصه نیز با محوریت شخصیت ها و اتفاقات اطراف زندگی آنها پیگیری شود.

خلاصه داستان فصل دوم سریال لیسانسه ها
در خلاصه فصل دوم سریال لیسانسه ها آمده است:حبیب وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. مسعود در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را از آغاز زندگی مشترک دور می کند. مازیار فرزند خانواده ای پر تنش و گرفتار است و فکر مهاجرت در سر دارد. حبیب، مازیار و مسعود سه رفیق لیسانسه هستند.

بازیگران فصل دوم سریال لیسانسه ها
امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال:عرفان برزین، با هنرمندی:بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی و نیلوفر شهیدی.

سایر عوامل فصل دوم سریال لیسانسه ها عبارتند از:
تهیه کننده:رضا جودی، کارگردان:سروش صحت، مدیر تولید:وحید مرادی، دستیار یک کارگردان:حسن نوری، دستیار کارگردان:نیوشا ضرابی، برنامه ریز:مسعود حقی، دستیار برنامه ریز:شیما باقری،منشی صحنه:مژگان تمجیدی، تدوین:مهدی جودی، تصویربرداری:خسرو دادگر ، دوربین دو تصویر:مهدی دادگر ، مدیر صدابرداری:مسعود شاهوردی، دستیار صدا:آرش هوجقانی، صداگذار:آریا اردستانی، طراح صحنه:مهدی موسوی، طراح لباس:شبنم اصغری، گروه صحنه و لباس:سعید مربی، فاطمه رجب، آرزو صابر، امور مالی:ابراهیم تفرشی، موسیقی:بهنود یخچالی، تیتراژ پایانی:گروه پالت، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، مشاور رسانه ای:مجتبی احمدی، دستیاران:محمد باباخانلو، ساناز سرمدی، دستیار تولید:سعید عطایی، کارشناس انتظامی:هدایت الله سجادی، مدیر تدارکات:علی رضایی، نویسندگان:سروش صحت ، ایمان صفایی و عکاس:سمیرا بختیاری.

خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس

خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس

خلاصه داستان و قسمت آخر فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس

عکسهای بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها

عکسهای فصل دوم سریال لیسانسه ها ۲ + زمان پخش لیسانسه ها ۲

  تصاویر فصل دوم سریال لیسانسه ها ۲ + زمان پخش لیسانسه ها ۲

فصل دوم سریال لیسانسه ها 

 سریال لیسانسه ها ۲


پیشنهاد سایت دیلی :
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال پنچری + معرفی بازیگران
خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال پرستاران+عکس
خلاصه داستان و بازیگران سریال در جستجوی آرامش+عکس ها و پشت صحنه
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال یحیی+بیوگرافی و عکس بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال آنام + عکس و بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و قسمت آخر فصل دوم سریال شهرزاد ۲ + عکس و بیوگرافی بازیگران
خلاصه داستان و دانلود سریال خانگی عاشقانه + بیوگرافی و عکس بازیگران

خلاصه داستان و بازیگران جدید فصل دوم سریال لیسانسه ها + عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
97 بازدید