آیا قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرده است ؟+عکس

آیا قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرده است ؟+عکس


تکذیب خودکشی قاتل آتنا اصلانی
دادستان اردبیل در پی پخش خبر خودکشی قاتل آتنا به خبرگزاری صداوسیما گفت، این خبر شدیدا تکذیب می شود.قاتل آتنا اصلانی

تکذیب خبر خودکشی نافرجام قاتل آتنا اصلانی توسط عتباتی دادستان اردبیل

عتباتی ضمن هشدار به انتشاردهندگان خبر کذب تاکید کرد منشا انتشار این خبر کذب شناسایی شده و برخورد قانونی خواهد شد. وی گفت، قاتل آتنا به مرکز استان انتقال داده شده وطی این هفته دادگاه وی برگزار خواهد شد.
پیش از این «رکنا» در این باره نوشته بود:«شیطان پارس آباد از آن جایی که می دانست به پایان زندگی سیاه خود نزدیک شده، در بازداشتگاه قصد داشت خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شد و جلوی او را گرفت.

گفته می شود زندانیان نیز پذیرای حضور شیطان پارس آباد در میان خود نیستند و او از ترس حضور در زندان و برخورد با سایر زندانیان دست به خودکشی زده است. از زمانی که این قاتل دستگیر شده است، ترس از به دار آویخته شدن در ملاعام هنگام بازجویی ها در وجود این شیطان کاملا مشهود است.
پدر آتنا نیز با اشاره به این که او با لباس هایش اقدام به خودکشی کرده است، گفت:امیدوارم این کار شیطان نمایش نباشد، چون این مرد افکار بسیار کثیفی دارد.
وی ادامه داد:از روزی که این قاتل اعتراف کرده و مراسم خاکسپاری انجام گرفته است، من، مادر و خواهر آتنا دل رفتن به خانه مان را نداریم و حتی از جلوی قتلگاه هم نمی توانیم عبور کنیم. در حالی که خانواده و اقوام اسماعیل رنگرز علی رغم همه شایعه های دروغین از همان روزها اول به زندگی عادی و کسب و کارشان مشغول هستند و به هیچ عنوان شهر را ترک نکرده اند.»

پیشنهاد سایت دیلی :
گفتگو و مصاحبه با پدر و مادر آتنا اصلانی در محل کشف جسد+فیلم و عکس
علت قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی+دستگیری و اعتراف قاتل
ماجرای شکنجه هانیه دختر ۴ ساله توسط پدرش
کشف جسد بنیتا ۸ ماهه تهرانی در خودروی سرقت شده +دستگیری قاتل
ماجرای تجاوز به کیمیا دختر ۷ ساله در کرج توسط ناپدری

آیا قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرده است ؟+عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
94 بازدید