ترسناک ترین و بزرگترین قورباغه جهان+ عکس

ترسناک ترین و بزرگترین قورباغه جهان+ عکس


عجیب ترین و بزرگترین قورباغه جهان (عکس)
به گزارش دیلی نکته ی جالب ماجرا وقتی است که یکی از کارشناسان متخصص در زمینه ی حیات وحش، واقعی بودن این عکس را تأیید می کند. “استیو لایت فوت” از اداره ی حیات وحش تگزاس تایید کرد که این عکس واقعی است و …یک صیاد ادعا می کند که قورباغه ی غول پیکری را شکار کرده است که تقریبا به اندازه ی یک انسان است. او نام این قورباغه را “فروگزیلا” گذاشته است.


اگر اینطور که او میگوید باشد، این قورباغه ی غول پیکر از جمله عجایب جهان طبیعت به شمار خواهد رفت. در این عکس شکارچی را می بینیم که لبخندی بر لب دارد، با یک دستش تفنگ و با دست دیگرش مخلوق پنج کیلوگرمی را گرفته است.این تصویر حیرت انگیز در سایت ” انجمن شکار جنوب تگزاس” پس از اینکه مارکوز آن را در صفحه اش قرار داد،  منتشر شده است

“مارکوز رنگل” شکارچی درون عکس گفته که این قورباغه یِ فوق بزرگ را در برکه ی مزرعه ای نزدیک “باتسویل” تگزاس شکار کرده است.عکس این قورباغه با استقبال زیادی در فضای مجازی روبرو شد، اما بسیاری از کاربران این خبر را باور نکرده و عکس آن را دروغین می دانستند.یکی از کاربران نوشته بود: آن موها چیست؟! ، کاملا مشخص است که عکس جعلی و ساختگی است!
اما نکته ی جالب ماجرا وقتی است که یکی از کارشناسان متخصص در زمینه ی حیات وحش، واقعی بودن این عکس را تأیید می کند. “استیو لایت فوت” از اداره ی حیات وحش تگزاس تایید کرد که این عکس واقعی است، اما به مردم اطمینان داد که قورباغه های وحشی بزرگ در جنوب تگزاس کمتر دیده می شوند و به مناطق مسکونی جنوب تگزاس وارد نخواهند شد.
او همچنین گفت: این قورباغه از قسمت سر در مقابل دوربین گرفته شده و چنین خطای دیدی را به وجود می آورد که قورباغه خیلی بزرگ است، مانند زمانی که یک ماهیگیر بخواهد ماهی صید شده را بزرگتر از اندازه ی معمولی نشان بدهد، اما به هر حال هر شکلی که بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم قورباغه واقعا بزرگ است!!

اما در طبیعت نمونه هایی از این دست فراوان است، یکی از حیرت آورترین آنها قورباغه های بومی آفریقا Goliath frog هستند که از پرندگان و موش ها و… تغذیه می کنند ودر حدود ۳۳ سانتیمتر طول و سه کیلوگرم وزن دارند که چند عکس از آن ها را خواهید دید که نشان می دهد که قورباغه ها هم برای خود عالمی شگفت انگیز دارند.

پیشنهاد سایت دیلی :
عکس های سگ های فانتزی و بامزه خانگی
زیباترین اسب های سیاه و سفید دنیا ( Horse )
عکس گربه های ناز و دیدنی | گربه فانتزی

ترسناک ترین و بزرگترین قورباغه جهان+ عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
38 بازدید