میزان و مبلغ وام دریافتی با یارانه نقدی یاراکارت چقدر است؟

میزان و مبلغ وام دریافتی با یارانه نقدی یاراکارت چقدر است؟


مبلغ وام با ضمانت یارانه نقدی

همزمان با واریز هفتاد و ششمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار، سیف رئیس کل بانک مرکزی خبر از ابلاغیه جدید به بانک ها برای پرداخت وام تا سقف 5 میلیون تومان به یارانه بگیران داد.یارانه

یارانه
 حال با وجود گذشت حدود یک هفته از این ابلاغیه بانک ها هنوز استرات پرداخت وام خرید کالا را به مشتریان خود نزده اند و منتظر تامین منابع برای پرداخت وام هستند.

حال با این اوصاف میزان تسهیلات به سرپرستان خانوار براساس تعداد اعضای خانوار از یک میلیون و 260 هزار تومان شروع و تاوام  5 میلیون تومان ادامه می یابد.
همچنین باز پرداخت یاراکارت 36 ماهه و با سود 18 درصد و از محل واریز یارانه خواهد بود که در این بین بانک ها می توانند برای ضمانت بیشتر از مشتریان سفته و ضامن درخواست کنند که در صورت قطعی یارانه مشکلی برای باز پرداخت وام ایجاد نشود.
علاوه بر این امکان انتقال و برداشت وجه نقد از یاراکارت وجود ندارد و تنها سرپرستان خانوار می توانند برای خرید و تامین نیازهای خود از این کارت استفاده کنند.
در حال حاضر بانک کشاورزی جز اولین بانک ها در اجرای طرح یاراکارت است که در رزوها و هفته های آتی سایر بانک ها نیز به لیست پرداخت کننده تسهیلات اضافه می شوند.
جزئیات یاراکارت براساس تعداد اعضای خانوار به شرح جدول زیر است:


پیشنهاد سایت دیلی :
شرایط دریافت و پرداخت وام ۵ میلیونی سرپرست خانوارها
اسامی بانک های پرداخت سود سهام عدالت
اسامی بانک هایی که وام ازدواج می دهند
بالاترین سود روز شمار کدام بانک می باشد ؟
وضعیت پرداخت وجوه سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن + آخرین آخبار
آیا موسسه مالی و اعتباری ثامن ورشکست شده است ؟

میزان و مبلغ وام دریافتی با یارانه نقدی یاراکارت چقدر است؟

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
72 بازدید