محسن دهنوی کیست؟ علت بازداشت محسن دهنوی در آمریکا ؟

محسن دهنوی کیست؟ علت بازداشت محسن دهنوی در آمریکا ؟


یک پژوهشگر برجسته ایرانی در فرودگاه بین المللی لوگان شهر بوستون آمریکا به همراه همسر و فرزندانش اجازه ورود به آمریکا را پیدا نکرده است.

دکتر محسن دهنوی محقق ایرانی در زمینه سرطان، هنگام ورود به آمریکا برای سفر کاری و حضور در بیمارستان کودکان بوستون، در فرودگاه بین المللی لوگان ظاهرا” بازداشت شده است و اجازه ورود به خاک آمریکا را نیافته است.
مسئولان بیمارستان کودکان بوستون می گویند یک محقق برجسته ایرانی سرطان که برای حضور در این بیمارستان در حال سفر به ماساچوست بود در فرودگاه بین المللی لوگان به همراه همسر و فرزندانش بازداشت شد.

روادید کاری دکتر محسن دهنوی در ماه مه دو هفته پس از آن صادر شده بود که دادگاه عالی با صدور حکمی اعلام کرد دولت ترامپ می تواند دستور اجرایی درباره ممنوعیت سفر شش کشور مسلمان از جمله ایران را به اجرا درآورد. این دادگاه همچنین حکم داد که این ممنوعیت شامل بازدید کنندگانی که از قبل روادید معتبر داشتند، نمی شود. نشریه علمی استات متعلق به بوستون گلوب نخست این خبر را منتشر کرد.
به نقل از العالم، راب گراهام سخنگوی بیمارستان کودکان بوستون در بیانیه ای گفت که امیدوار است این مسئله سریعا حل شود و دکتر دهنوی و خانواده اش آزاد شوند.
دهنوی براساس روادید نوع یک که برای محققان و دانشمندان برای شرکت در برنامه های کاری صادر می شود، در حال سفر به آمریکا بود.

پیشنهاد سایت دیلی :
ماجرای بازداشت فوتبالیست مشهور ایرانی در حال مستی
آخرین اخبار از پرونده و بازداشت یاسین رامین همسر مهناز افشار
ماجرای دستگیری امیر تتلو | علت بازداشت امیر تتلو چیست ؟
علت قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی+دستگیری و اعتراف قاتل
کار دردناک زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس
ماجرای گم شدن ۵۰ کودک خردسال در تبریز + آخرین اخبار
آخرین خبر از وضعیت عمل مغز بهنام صفوی پروفسور سمیعی در آلمان
زن داعشی ایرانی دستگیر شده در حادثه تروریستی مجلس تهران کیست؟

محسن دهنوی کیست؟ علت بازداشت محسن دهنوی در آمریکا ؟

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
45 بازدید