مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی + عکس

مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی + عکس


کاوه رضایی بازیکن تیم فوتبال استقلال شب گذشته مراسم ازدواج و نامزدی خود را با فرنوش شیخی بازیکن تیم ملی والیبال بانوان برگزار کرد.


ازدواج کاوه رضایی با ملی پوش والیبال
کاوه رضایی ستاره گلزن علی منصوریان در تیم استقلال داماد شد. همسر کاوه رضایی بانوی ملی پوش تیم والیبال است.ازدواج کاوه رضایی

ازدواج کاوه رضایی

کاوه رضایی مهاجم استقلال تهران شب گذشته با فرنوش شیخی بازیکن ملی پوش والیبال بانوان ازدواج کرد و به جمع متاهلان جدید این تیم پیوست.
کاوه رضایی داماد شد
کاوه رضایی که در این فصل با گل های نجات بخش خود یکی از بازیکنان تاثیرگذار علیرضا منصوریان لقب گرفته و اکنون نیز با 8 پاس گل به دنبال دریافت عنوان برترین پاسور فصل است، با فرنوش شیخی، والیبالیست ملی پوش ایران مراسم نامزدی خود را شب گذشته برگزار کرد. فرنوش شیخی، والیبالیست گرگانی تیم ملی برترین مدافع روی تور ایران محسوب می شود که در مسابقات انتخابی جام جهانی نیز بعنوان برترین بازیکن معرفی شد.
اتفاق جالب توجه در خصوص این والیبالیست این است که او ابتدا ورزش هندبال را انتخاب کرد و در ادامه با انتخاب فوتبال درون دروازه قرار گرفت و در نهایت با انتخاب والیبال به عنوان ورزش موردعلاقه اش به تیم ملی رسید.
شماره 16 تیم ملی ایران که علاقه خاصی به شماره 14 دارد، در خصوص دلیل انتخاب این شماره پیراهن گفته:به شماره 14 علاقه زیادی داشتم ولی اون زمان این شماره مخصوص یکی از بزرگان تیم ملی بود من هم به مناسبت اینکه در 16 سالگی به تیم ملی دعوت شدم شماره پیراهنم رو 16 انتخاب کردم.

ازدواج کاوه رضایی با فرنوش شیخی

چند روز پیش نیز امید ابراهیمی مراسم ازدواج خود را جشن گرفت و با خسرو حیدری، دیگر بازیکن این تیم باجناق شده بود. در این فصل فرشید باقری و سیدحسین حسینی نیز از جمع آبی پوشان به جمع متاهلان پیوستند تا خبرهای خوشی در اردوی استقلال جاری باشد.

مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی


مطالب مرتبط در سایت دیلی :
بیوگرافی فرنوش شیخی
عکسهای مراسم ازدواج امید ابراهیمی و همسرش نگین شفیع زاده
عکس های جدید از مراسم عروسی احسان حاج صفی و همسرش
عکس های جدید مراسم ازدواج حدیث میرامینی و مجتبی رجبی
جزییات و عکس های مراسم عروسی دختر اکبر عبدی
آیا صبا راد با مانی رهنما ازدواج کرده ؟ + عکس
عکس های جدید مراسم عروسی نجمه جودکی مجری زن تلویزیون
عکسهای جدید مراسم ازدواج نرگس محمدی با علی اوجی
عکسهای جدید از مراسم عروسی بوراک اوزچیویت و فخریه اوچن

مراسم ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی + عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
118 بازدید