ماجرای گم شدن کودکی به نام ملیکا در مشهد+عکس

ماجرای گم شدن کودکی به نام ملیکا در مشهد+عکس


گم شدن کودکی در مشهد
خانواده چهار نفره ملیکا ساعت 2 بعدازظهر 1 مرداد امسال از مهمانی به خانه خود در محله سیس آباد مشهد بازگشتند. ملیکا و خواهر پنج ساله اش در حیاط در حال بازی با جوجه رنگی هایشان بودند. بعد از پنج دقیقه پدر متوجه باز بودن در خانه و غیبت ملیکا شد.گم شدن کودک

گم شدن کودک

او سراغ ملیکا را از متینا گرفت اما دختر پنج ساله از خواهر خبری نداشت. پدر ملیکا می گوید:ماجرای بنیتا و آتنا را خوانده بودم. یک لحظه ترسیدم دخترم هم به سرنوشت آنها دچار شود. همراه همسرم جست وجو در محله را آغاز کردیم. کسی دخترم را ندیده بود. همسایه ها وقتی از ماجرا با خبر شدند، با ما همراه شدند. هر چه بیشتر می گشتیم، بیشتر ناامید می شدیم.
مرد جوان که در شهرداری کار می کند، ادامه می دهد:به کلانتری محل رفتم و شکایت کردم. پرونده به پلیس آگاهی رفته و با گذشت هشت روز از گم شدن دخترم هنوز او را پیدا نکرده اند. چهار دوربین در اطراف خانه مان بود که از اداره آگاهی به من نامه دادند، فیلم دوربین ها را گرفتم و تحویل ماموران دادم. من یک کارگر ساده شهرداری هستم و نمی دانم باید چکار کنم.

کودکی به نام ملیکا در مشهد گم شده است

 در این مدت همه جا را گشته ایم؛ اما اثری از دخترم به دست نیاوردیم. به همین خاطر تصمیم گرفتم مشخصات او را در شبکه های اجتماعی منتشر کنم تا مردم برای یافتن دخترم کمکم کنند. البته همسایه ها در این روزها خیلی به ما کمک کردند و شب و روز کنار ما جست وجو کردند.
در نزدیکی خانه پدر ملیکا یک کانال آب است که احتمال سقوط دختر در داخل آن هم وجود داشت. به همین خاطر امدادگران هلال احمر به جست وجو در آنجا پرداختند اما اثری از دختر بچه به دست نیامد. پدر نگران می گوید:کانال آب از خانه فاصله دارد و فکر نمی کنم ملیکا بتواند خود را به آنجا برساند. در این مدت کسی با ما تماس نگرفته و اهالی هم چیزی ندیده اند. امیدوارم هرچه زودتر دخترم پیدا شود و به نگرانی من و مادرش پایان دهد.

پیشنهاد سایت دیلی :
آیا قاتل آتنا اصلانی خودکشی کرده است ؟+عکس
گفتگو و مصاحبه با پدر و مادر آتنا اصلانی در محل کشف جسد+فیلم و عکس
علت قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی+دستگیری و اعتراف قاتل
ماجرای شکنجه هانیه دختر ۴ ساله توسط پدرش
کشف جسد بنیتا ۸ ماهه تهرانی در خودروی سرقت شده +دستگیری قاتل
ماجرای تجاوز به کیمیا دختر ۷ ساله در کرج توسط ناپدری

ماجرای گم شدن کودکی به نام ملیکا در مشهد+عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
80 بازدید