جدول و ساعت پخش برنامه مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری ۹۶

جدول و ساعت پخش برنامه مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری ۹۶

مناظره‌های انتخاباتی 96 مشترک نامزدهای دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری 96 در سه بخش مناظره اقتصادی – اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران پخش می‌شوند.

به گزارش دیلی ، مناظره‌های انتخاباتی مشترک نامزدهای این از انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ‌های ۸، ۱۵ و ۲۲ اردیبهشت‌ماه و در سه بخش مناظره اقتصادی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران ساعت ۱۶ پخش می‌شوند.
مناظره شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی و اجتماعی در تاریخ هشتم اردیبهشت‌ ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران ساعت ۱۶ پخش می‌شود.
مناظره شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع سیاسی در تاریخ پانزدهم اردیبهشت‌ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران ساعت ۱۶ پخش می‌شود.
همچنین مناظره اقتصادی شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اقتصادی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت‌ ماه، ساعت ۱۶ از شبکه‌های یک سیما و رادیو ایران ساعت ۱۶ پخش می‌شود.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده به هریک ازنامزدهای انتخاباتی یک هزار و 470 دقیقه فرصت داده می‌شود که 555 دقیقه از این زمان مربوط به برنامه رادیویی و 555 دقیقه دیگر مربوط به برنامه تلوزیونی و 360 دقیقه نیز مربوط به مناظره‌های زنده انتخاباتی است.

بر اساس این گزارش، طبق قرعه‌کشی انجام‌شده، شماره ویژه هر کاندیدا با حضور نماینده قانونی‌اش بنا بر جدول زیر مشخص شد.

ردیف نام کاندیدا شماره
1 سیدمصطفی آقامیرسلیم 14
2 اسحاق جهانگیری کوه‌شاهی 16
3 حسن روحانی 15
4 سیدابراهیم رئیس الساداتی (رئیسی) 12
5 محمدباقر قالیباف 13
6 سیدمصطفی هاشمی طبا 11

مطابق قرعه‌کشی انجام‌شده، «سیدمصطفی آقامیرسلیم» با شماره «14»، اسحاق جهانگیری کوه‌شاهی» با شماره «16»، «حسن روحانی» با شماره «15»، «سیدابراهیم رئیس الساداتی (رئیسی)» با شماره «12»، محمدباقر قالیباف با شماره «13»، سیدمصطفی هاشمی طبا با شماره «11»،شناخته شدند.

ادامه دارد…

مطالب پیشنهادی سایت دیلی:

آدرس سایت و آموزش ثبت نام کارورزی دولت روحانی karvarzi.mcls.gov.ir

جدول و ساعت پخش برنامه مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری ۹۶

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
53 بازدید