دانلود تمام آهنگ های مهدی احمدوند سال ۹۶ ( Mehdi Ahmadvand)

دانلود تمام آهنگ های مهدی احمدوند سال ۹۶ ( Mehdi Ahmadvand)

دانلود تمام آهنگ های مهدی احمدوند سال ۹۶ ( Mehdi Ahmadvand) در این پست بعد از انتشار آهنگ در سال ۹۶ آهنگ جدید مهدی احمدوند را در دنیای موسیقی سایت دیلی قرار خواهد گرفت .

بیوگرافی مهدی احمدوند

مهدی احمدوندتولد ۲۹ بهمن ۱۳۷۰ در کرج) خواننده سبک پاپ اهل ایران است که پس از انتشار اینترنتی آثارش در ایران (آلبومهای: موج منفی، نقطه ضعف و خونهٔ غرور)اولین آلبوم رسمیش را به نام از این ساعت در ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ منتشر کرد  پس از دو سال در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۵ دومین آلبوم رسمی این خواننده با نام ساعت هفت منتشر شد.

اولین کنسرت رسمی این خواننده در تهران در ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی بر روی صحنه رفته است. به نوشته بی‌بی‌سی احمدوند یکی از «ستاره‌های بزرگ موسیقی ایران» است. فارن پالیسی نیز او را از خوانندگان «محبوب» ایرانی توصیف می‌کند.

مهدی احمدوند در اولین گفتگوی رسمی خود با موسیقی ما قبل از انتشار آلبوم از این ساعت گفت: برخی کلمات که باعث می‌شوند یک قطعه بگیرد و به موفقیت برسد، از نظر ارشاد کلمات سیاه هستند. همچنین در اردیبهشت ۹۴، کنسرت احمدوند در ماهشهر به دلیل اعتراض غبیشاوی امام جمعه این شهر به مختلط بودن آن لغو شد.این اتفاق با این وجود افتاد که برای محل برگزاری ۱۰۰۰ نفره آن بلیط فروشی شده بود.

آلبوم از این ساعت مهدی احمدوند در کتاب پاپ‌نامه مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته‌است

دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند 96 به نام اگه بارون بباره

تاریخ انتشار 4 / 1 / 1396

download-music-new

در حال بروز رسانی بزودی آهنگ جدید ۹۶ مهدی احمدوند ………

دانلود تمام آهنگ های مهدی احمدوند سال ۹۶ ( Mehdi Ahmadvand)

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
63 بازدید