بیوگرافی و عکس اینستاگرام مهدی مرندی ۲۰۱۷ – ۹۶ ( biography Mahdi Marandi )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام مهدی مرندی ۲۰۱۷ – ۹۶ ( biography Mahdi Marandi )

بیوگرافی کامل “مهدی مرندی” به همراه عکسهای مهدی مرندی را در دنیای والیبال و بیوگرافی ورزشکاران سایت دیلی ببینید.


نام مستعار سیامک
تولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۵ (۳۱ سال)
زادگاه قزوین، ایران
قد ۱۷۲ سانتیمتر
وزن ۶۹ کیلوگرم
پست لیبروبیوگرافی مهدی مرندی
مهدی مرندی با نام دیگر سیامک مرندی، والیبالیست ایرانی و لیبروی تیم ملی والیبال مردان ایران است. وی ۲۵ بازی ملی در کارنامه خود دارد. مرندی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۶ به عنوان لیبرو عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت. مرندی در فصل 95-96 به عنوان بهترین لیبرو از دید کارشناسان انتخاب شد .

مهدی مرندی، لیبروی تیم ملی والیبال و باشگاه پیکان درخصوص اینکه چرا برخی‌ها او را با نام سیامک صدا می‌زنند، اظهار داشت: در قزوین و شاید در کل ایران من را به نام سیامک می‌شناسند. در سال ۱۳۸۸ اتفاقی افتاد که باعث شد از نام سیامک به «مهدی» تغییر نام دهم که البته ترجیح می‌دهم در موردش توضیح ندهم. فقط اینکه هنوز پدر و مادرم به همان نام سیامک صدا می‌زنند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا لیبروها بیشتر از سایر بازیکنان هیجان و انرژی دارند، گفت: همه لیبروها افراد پرشور و پرانرژی هستند. من هم آدم پرشوری هستم و خیلی دوست دارم در تمرینات و در رالی‌هایی که رفت و برگشت زیادی دارند دروغ بگویم! توپ‌هایی که داخل است را بگویم خارج و توپ‌هایی که خارج شده را بگویم داخل، اما امسال گیر رضا اصلانی، لیبروی دوم تیم افتادم که شیطنت بیشتری از من دارد.

لیبروی تیم پیکان گفت: باشگاه پیکان خیلی با نظم است و تنها دلیلی که این تیم هر ساله در رتبه اول یا دوم قرار می‌گیرد نظم بالای این تیم است و این که پیمان اکبری خودش یکی از منظم‌ترین مربیان لیگ است.
مرندی افزود: امسال در برخی بازی‌های حاشیه‌هایی ایجاد شد؛ حواشی و درگیری‌ها در سه یا چهار بازی پیش آمده و آن هم به دلیل جو و حساسیت بازی‌ها بوده است. همان بازیکنانی که با هم درگیری پیدا می‌کنند بعد از بازی و خارج والیبال با هم مهربان و رفیق هستند.

دراواخر ست چهارم بازی تیم های ایران و لهستان که با برد 3 بر یک شاگردان لوزانو همراه بود، فرهاد ظریف جایگزین مهدی مرندی شد که عملکرد خوبی از خود نشان داد. فشار و هیجان بازی به قدری بالا بود که به نظر می رسید مرندی کمی به استراحت نیاز دارد و همین موضوع دلیلی شد تا ظریف پا به میدان بگذارد.مهدی مرندی
در پایان بازی مرندی مدتی از حالت نرمال خارج شده بود و پزشک تیم با رسیدگی به موقع فشار او را سر جای طبیعی آورد تا او مثل سایر بازیکنان خوشحالی کند. هیجان بازی، استرس، فشار و از همه مهمتر شادی بعد از راهیابی ایران به المپیک تمام بازیکنان را از حالت معمولی خارج کرده بود.

مهدی مرندی و همسرش

مهدی مرندی در کنار همسرش

جشن تولد مهدی مرندیمهدی مرندی

      مهدی مرندی

مهدی مرندی در کربلا


پیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی محمد جواد معنوی نژاد
بیوگرافی میلاد عبادی پور
بیوگرافی میر سعید معروف لکرانی
بیوگرافی امیر غفور
بیوگرافی مجتبی میرزا جانپور
بیوگرافی مسعود غلامی
بیوگرافی فرهاد قائمی
بیوگرافی عادل غلامی
بیوگرافی سید محمد موسوی عراقی
بیوگرافی شهرام محمودی
بیوگرافی سامان فائزی
بیوگرافی سلیم چپرلی

بیوگرافی و عکس اینستاگرام مهدی مرندی ۲۰۱۷ – ۹۶ ( biography Mahdi Marandi )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
74 بازدید