آیا موسسه مالی و اعتباری ثامن ورشکست شده است ؟

آیا موسسه مالی و اعتباری ثامن ورشکست شده است ؟


تکذیب ورشکستگی موسسه اعتباری ثامن
رئیس موسسه اعتباری ثامن شعبه نامجو رشت گفت: ورشکستگی موسسه اعتباری ثامن کذب محض است ما در پرداخت وجوه سپرده گذاران هیچگونه مشکلی نداریم.

سید رضا قاسمی در خصوص هجوم یکباره مردم به موسسه ثامن جهت دریافت سپرده گفت:برخی شبکه های ماهواره ای که وابسته به شبکه منافین هستند، با پخش کلیپی مبنی بر اینکه موسسه ثامن ورشکست شده است سبب رعب و وحشت سپرده گذاران این موسسه شدند که بر اساس این امر شاهد هجوم مردم به شعبات بانک ثامن هستیم.موسسه اعتباری ثامن

موسسه اعتباری ثامن

وی ادامه داد:نه ادغامی در کار است و نه به ما اعلام ورشکستگی شده است. دشمن به دنبال ایجاد آشوب در بین مردم و از بین بردن حس اعتماد مردم به ارگانهای نظامی است و بر این اساس با اعلام خبر کذب ورشکستگی موسسه اعتباری ثامن در تلاش برای برهم زدن آرامش مردم است.
قاسمی خاطرنشان کرد:ما در پرداخت سپرده سرمایه گذاران هیچگونه مشکلی نداریم اما این هجوم یکباره سپرده گذاران سبب اختلال در پرداختها شده است.
متاسفانه مردم چند ماهی است که شاهد وضعیت نامطلوب سپرده گذاران کاسپین و ثامن الحجج هستند و این امر سپرده گذاران این موسسه را نگران کرده است و از پنجشنبه با انتشار اخبار کذب ورشکستگی موسسه سپرده گذران به شعب موسسات اعتباری ثامن مراجعه کرده و خواستار دریافت کل سپرده هایشان هستند.
قطعا مراجعه همزمان تعداد زیادی از سپرده گذاران به شعب کار را برای این موسسات سخت کرده است ولی مردم که دلهره مسدود شدن حساب هایشان را دارند چاره را در دریافت هرچه سریعتر سپرده های خود می دانند که این امر کاملا اشتباه است زیرا این کار سبب می شود تا افرادی که نیاز ضروری به دریافت سپرده دارند دچار مشکل شوند.
پیشهاد سایت دیلی :
اسامی بانک های پرداخت سود سهام عدالت
اسامی بانک هایی که وام ازدواج می دهند
بالاترین سود روز شمار کدام بانک می باشد ؟
آیا گلشیفته فراهانی به ایران آمده و دستگیر شده است ؟ + عکس
آیا احسان علیخانی ازدواج کرده ؟ +عکس
آیا ترلان پروانه با سعید عزت اللهی ازدواج کرده ؟
آیا بهنوش بختیاری بچه دارد | بهنوش بختیاری مادر شد

آیا موسسه مالی و اعتباری ثامن ورشکست شده است ؟

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
89 بازدید