بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا یاسی ۲۰۱۷ ( biography neda yasi )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا یاسی ۲۰۱۷ ( biography neda yasi )


اینستاگرام بیوگرافی ندا یاسی و ماجرای کلیپ های توهین ندا یاسی دختر فاحشه به اسلام و مردم ایران . بی شک کسانی که در اینستاگرام فعالیت بسیاری دارند با نام ندا یاسی این روزها زیاد برخورد میکنند .


ندا یاسی دختر فاحشه ای که این روزها با لخت شدن و نمایش بدن قصد دارد به قول خودش تابوشکنی کند که توهین ندا یاسی به مردم ایران غیر قابل تحمل است .
کلیپ توهین ندا یاسی به مردم ایران در صفحه اینستاگرام ندا یاسی و همچنین یوتیوب منتشر شده که موجب خشم مردم ایران شده است .  ندا یاسی پا را فراتر گذاشته و در کلیپ هایش توهین به اسلام و فحاشی کرده است .
ندا یاسی در کلیپ هایش عرب ها را سرتر از ایرانیان معرفی کرده و به مردم ایران با فحاشی های خود بی احترامی کرده است . همچنین ندا یاسی که علاقه فراوانی به لخت شدن و نشان دادن بدنش به مردان دارد بارها و بارها با برهنه شدن به اسلام و فرهنگ اسلامی توهین کرده است .
کلیپ های برهنه ندا یاسی با توهین هایی به اسلام و ایران این روزها خشم مردم ایران را در برداشته و خیلی از ایرانیان از فعالیت های وی ناراحت شده اند . صفحه اینستاگرام ندا یاسی با هجوم مردم ایران رو به رو شده و مردم ایران همگی وی را فاحشه ای میخوانند که قصد خودنمایی دارد .
ندا یاسی ادعای زیبایی نیز دارد و فکر میکند که زیباترین دختر دنیاست و همیشه با آرایش های بسیار و بدن برهنه خود در کلیپ ها ظاهر میشود . بدن لخت ندا یاسی و آرایش های متعددش و صحبت های مضحک و خنده دارش که این روزها سوژه برخی از کاربران اینستاگرام نیز شده است دلیلی بر فاحشگی ندا یاسی است .


عکس بدون آرایش ندا یاسی نیز جالب توجه بوده است که برخی کاربران اینستاگرام گفته اند با دیدنش روحشان رفته است .


بیوگرافی ندا یاسی

از ندا یاسی بیوگرافی های متعددی منتشر شده است اما هیچ رسانه ای صحت این بیوگرافی ها را تایید نکرده است که در زیر به دو بیوگرافی ذکر شده از ندا یاسی اشاره میکنیم .
با توجه به کلیپ هایی که ندا یاسی منتشر کرده بیوگرافی های زیر تکذیب شده است .
ندا یاسی در یکی از کلیپ هایش موضوع ازدواجش را تکذیب کرده و همچنین اینکه خانواده اش در حال حاضر هستند و از فاحشگیش راضی نیستند .
همچنین ندا یاسی گفته که مامایی خوانده است و با توجه به محاسباتی که میکند سنش حدود 27 الی 28 سال است .
در کلیپ دیگری گفته که پای افغانی ها را وسط نکشید و همچنین کلیپی که در آن به علت بی احترامی یک اینستاگرامی دیگر به عرب ها عصبانی شده و به ایرانیان حمله میکند میتوان برداشت کرد که ندا یاسی افغانی نیست و به احتمال زیاد عرب است .
در بیوگرافی دیگری از ندا یاسی آمده است :
ندا یاسی Neda Yasee متولد 1365 در افغانستان است و به سه زبان انگلیسی عربی و فارسی مسلط است .
ندا یاسی یک بار ازدواج کرده که این ازدواج بعد از مدتی به طلاق ختم شد و دلیل طلاق ندا یاسی و همسرش جالب بوده است .

ندا یاسی و همسرش طبق برخی نقل قول ها به دلیل فاحشگی ندا یاسی بوده است .
هرزگی ندا یاسی با اینکه موجب طلاق از همسرش شد اما باز هم در خانه پدر و مادرش ادامه داشت و با سرکوفت هایی از سمت خانواده اش مواجه شد .
پس از این ماجراها ندا یاسی به ایران می آید و با توجه به عقده های درونی اش شروع به انتشار کلیپ علیه مردان و تبلیغ فاحشگی میکند .


ندا یاسی کیست ؟
در دومین بیوگرافی ندا یاسی منتشر شده است اینگونه آمده که ندا یاسی متولد سال 1368 در اربیل عراق می باشد که از پدری کرد و مادری افغانی به دنیا آمد . مریم ابراهیم قندیل نام اصلی ندا یاسی ذکر شده و اینکه ندا یاسی لقب مریم ابراهیم قندیل می باشد .
بر طبق گفته ها در این بیوگرافی پدر ندا یاسی 11 سال قبل مادرش فاطمه حسینی را به دلیل رابطه نامشروع با یک مرد ایرانی به قتل میرساند و خود متواری میشود .
پس از آن دایی ندا یاسی مسئولیت بزرگ کردن ندا یاسی را بر عهده میگیرد و این دختر را به تورنتو کانادا میفرستد .
ماجرای ندا یاسی و حسین تهی :
ندا یاسی در یکی از کلیپ هایش به بیان خوابی پرداخته که بیشتر شبیه داستان سکسی است که از جایی خوانده و بازگو کرده است .رابطه جنسی ندا یاسی با حسین تهی در خواب ندا یاسی اتفاق افتاده که در نهایت با مرگ ندا یاسی به اتمام رسیده است .
ندا یاسی که گویا عاشق حسین تهی است به شدت به حسین تهی ابراز علاقه میکند و اینگونه که پیداست با این داستان خنده دار قصد جلب توجه حسین تهی را دارد .جالب اینجاست که حسین تهی با متوجه شدن این موضوع سریعا ندا یاسی را از فالورهایش بیرون کرد .


جریان کلیپ های ندا یاسی ۲
در ابتدا کلیپ های بسیار زشت و زننده که همراه فحاشی به مردان بود از خود انتشار داد که بعد از چند روز انها را پاک نمود. و از آن پس هراز گاهی با انتشار کلیپ هایی که در ان لحن هایی زننده اقدام به ضبط کلیپ می نمود که دارای پوشش مستهجن بود.
ندا یاسی در بین جوانان ایران به دخترکی مجهول حال , فاز نامعلوم , اوسگول , عقده ای مشهور است. والا. غیر اینه خدایی.؟ خخخ
وجود اینگونه دختران در ایران :
از این قبیل دخترا تو کشور خودمونم پیدا میشه !. و نمونشم هست ! مثل همون دختری که گفت براتون ویدیو نمیزارم چرا به سبیلام گیر میدین!! یا اون دختر دیگه دنیا جهانبخت که ۱۰ بار هکش کردن که بعد به گریه افتاد!! یا اون اسطوره مجهول حال: پسرای بد تیپ و دهاتی نیان تو پیج من مرسی اه :/ !!
۱- این نوع دخترا یا خیلی ساده هستند که دست به اینجور کارا میزنن.
۲- یا دخترانی عقده ای هستند که تا میبینن ۴ تا پسر لایکشون زد فکر میکنن خیلی خوشگلا یا ادم هستند.
۳- یا هم به دلیل رفتارا و حرکات خنده دار و احمقانه خودشون مورد توجه قرار میگیرند اما خودشون نمیدونن که بین جوانان به **خولی معروفند نه خوشگلی نه معروفیت یا هر چیز دیگه ای.پیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی سحر بی نیاز
بیوگرافی دنیا جهانبخت
بیوگرافی مه لقا جابری
بیوگرافی لاله پورکریم
بیوگرافی ایزابلا پیکیونی
بیوگرافی سونیا بیطوشی
بیوگرافی استفانی دل
بیوگرافی جولیا سالمی
بیوگرافی ماندانا کریمی

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا یاسی ۲۰۱۷ ( biography neda yasi )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
96 بازدید