آیا نگار جواهریان باردار است ؟ + عکس

آیا نگار جواهریان باردار است ؟ + عکس

رامبد جوان مجری خندوانه با حضور در برنامه سه ستاره از تصمیمش برای بچه دار شدن و همینطور زمان پایان ساخت خندوانه خبر داد.

رامبد جوان مجری و بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که در برنامه سه ستاره پارسال توانست در دو بخش بهترین مجری و بهترین برنامه سرگرمی برای برنامه خندوانه تندیس دریافت کند.

رامبد جوان

رامبد جوان

برنامه «سه ستاره» شامگاه چهارشنبه 18 اسفند ماه میزبان مجریان برنامه های برتر تلویزیون در سال 95 بود.

در بخش اول این برنامه رامبد جوان یکی از کاندیدهای این بخش مهمان احسان علیخانی و آرش ظلی پور شد و خبرهای جدیدی از «خندوانه» و زندگی شخصی اش داد.

کارگردان فیلم «نگار» در ادامه خبر از ساخت فیلم بعدی اش هم داد و گفت:«ساخت یک فیلم دیگر هم در برنامه کاری ام است که برای آن نیز برنامه ریزی می کنم و در وقتی مناسب فیلمم را خواهم ساخت»

او در پایان ضمن تشکر از برنامه «سه ستاره» و سایر کاندیداهای این بخش گفت:«مهران مدیری در حال حاضر برنامه ای روی آنتن ندارد و به نظرم منصفانه نیست که من بخواهم شلوغ کاری کنم و برای خودم و برنامه ام تبلیغ کنم.»

جوان پس از دعوت از عادل فردوسی پور دیگر مهمان این برنامه از علیخانی و فردوسی پور خواست تا مثل سال گذشته او را ببوسند و این را شرط ترک استودیو برنامه دانست که در ادامه نیز احسان علیخانی و عادل فردوسی درخواست او را رد نکردند و جوان را بوسیدند.

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

عکس های جدید نگار جواهریان و همسرش رامبد جوان

عکس های جدید نگار جواهریان

سلفی رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان در برنامه خندوانه + عکس

بیوگرافی و عکس اینستاگرام بازیگر زن مشهور نگار جواهریان

بیوگرافی رامبد جوان

دستمزد رامبد جوان برای هر شب برنامه خندوانه چقدر است ؟

نگار جواهریان و رامبد جوان دست در دست یکدیگر

 

آیا نگار جواهریان باردار است ؟ + عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
50 بازدید