عکس های جدید مراسم ازدواج هانیه غلامی و همسرش

عکس های جدید مراسم ازدواج هانیه غلامی و همسرش

اولین عکس هانیه غلامی در کنار همسرش

هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست مدتی قبل با انتشار یک عکس از حلقه ازدواجش خبر ازدواجش را رسانه ای کرد . این هنرمند جوان 23 ساله کشورمان برای اولین بار از عکس همسرش رونمایی کرد .هانیه غلامی

هانیه غلامی

هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان با انتشار این عکس نوشت

هانیه غلامی در کنار همسرش

نمی توانم قول دهم که تغییر نمیکنم نمی توانم قول دهم که خلقیات متفاوت نخواهم داشت نمی توانم قول دهم که گاهی احساسات تو را جریحه دار نخواهم کرد نمی توانم قول دهم که آشفته نخواهم شد نمی توانم قول دهم که همواره قوی خواهم بود نمی توانم قول دهم که قصوری نخواهم کرد. اما …
می توانم عهد کنم که همواره پشتیبان تو خواهم بود می توانم عهد کنم که افکار و احساساتم را با تو سهیم خواهم شد می توانم عهد کنم که تو را آزاد خواهم گذاشت تا خودت باشی می توانم عهد کنم که با تو کاملا صادق خواهم بود می توانم عهد کنم که با تو خواهم گریست و خواهم خندید می توانم عهد کنم که کمکت خواهم کرد به هدف هایت برسی اما بیش از همه می توانم عهد کنم که دوستت خواهم داشت.
هانیه غلامی بازیگری را با فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه ساخته منوچهر هادی شروع کرد. سریال های تلویزیونی زخم به کارگردانی مسعود آب پرور و همه چیز آنجاست ، ساخته ی شهرام شاه حسینی از دیگر کارهای وی می باشد.

تصاویری از مراسم عقد هانیه غلامی

عکس مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر همه چیز آنجاست

مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر جوان

مراسم عقد هانیه غلامی بازیگر جوان کشورمان

هانیه غلامی متولد 12 بهمن 1373 بازیگر تلوزیون و سینما می باشد. او دانشجوی رشته روانشناسی بالینی می باشد و با بازی در سریال همه چیز آنجاست در تلویزیون شناخته شد.

پیشنهاد در سایت دیلی :
بیوگرافی هانیه غلامی
عکس های جدید هانیه غلامی
عکسهای جدید مراسم ازدواج نرگس محمدی با علی اوجی
بوسه همسر هانیه غلامی در عروسی + عکس آتلیه

عکس های جدید مراسم ازدواج هانیه غلامی و همسرش

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
63 بازدید