انتشار عکس همسر واقعی مهران مدیری به همراه فرزندانش

انتشار عکس همسر واقعی مهران مدیری به همراه فرزندانش


مهران مدیری کارگردان و بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که در حال حاضر با برنامه تلویزیونی دور همی بسیار خوش درخشیده است دو فرزند دارد . مهران مدیری صاحب پسری به نام فرهاد و دختری به نام شهرزاد است.

به گزارش دیلی مهران مدیری در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب در تهران ۱۸ فروردین ۱۳۴۸ بدنیا آمد . او آخرين فرزند خانواده است و سه برادر بزرگ تر دارد. مهران مديري کارگردان، بازيگر، خواننده، مجري، طراح صحنه و لباس، مجري طرح، صداپيشه و تهيه کننده است.

فرهاد مدیری پسر مهران مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است نه در فرم لباس پوشيدن فرهاد اثري از بچه‌هاي هنري است و نه در مرتب کردن چهره‌اش؛ البته همه اينها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشي در انتخاب اين فرم لباس پوشيدنش ندارد؛‌ حتي مي‌تواند بخندد و تعريف کند که ريش فراواني داشته و براي آمدن سر گفت و گو آنها را اصلاح کرده چون نمي‌خواسته عکسش با آن ريش‌هاي بلند چاپ شود!
همسر مهران مديري و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌ اش هنري بوده و ادبيات . او خانه‌دار است و براي خودش مي‌نويسد و هيچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هايش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مديري زياد از اين اسم در شخصيت‌هاي تلويزيوني‌اش استفاده کرده است.

همچمان در سایت دیلی دنبال کنید :
بیوگرافی و عکس جدید شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری
زمان پخش برنامه دورهمی شبکه نسیم مهران مدیری + عکس
شغل همسر مهران مدیری چیست ؟ +عکس
ماجرای سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری چیست؟ + عکس
بیوگرافی مهران مدیری
خودروی لاکچری مهران مدیری

انتشار عکس همسر واقعی مهران مدیری به همراه فرزندانش

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
35 بازدید