بیوگرافی و عکس اینستاگرام وحید خزایی ( biography vahid khazaei )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام وحید خزایی ( biography vahid khazaei )

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

بسیاری از مردم شاید ندانند وحید خزایی یا همان پسر تلگرامی چه کسی است

ایشون الکی الکی معروف شدند, پارسال حدود 20 عکس از وی منتشر شد که همراه با دختران بی حجاب عکس سلفی گرفته بود این تصاویر دست به دست میچرخید تا اینکه به این تصاویر واکنش نشان داد .

حرفهای جدی اما طنز گونه خزایی مثل بمب صدا کرد تا آن دسته از مردمی هم که نسبت به عکسهای لو رفته ایشان کنجکاو نشده بودند حالا هرجوری بود به دنبال عکسهای وی میگشتند . اما حرفهای که در کلیپ زده بود : تمام این دختران ناموس من هستند یا دختر خاله یا دختر عمو … چرا عکسهاشون منتشر کردید در صورتی که تمام عکسها در بدترین حالت ممکن همراه با مشروبات و … گرفته شده بود .

در ادامه گفت : من از دست همه شما شکایت میکنم پلیس فتا حواسش به همه چیز هست . تا اینکه پلیس فتا وارد عمل شد و وی را دستگیر کرد . ماجر باز از اینجا به بعد جالب شد در مصاحبه ای که خبرنگاران از وی گرفتند گفت : من یک کارگر ساده هستم و هیچکاره ام . این موضوع سوژه بعدی بود که یک کارگر ساده میتونه همچین کارهای پرخرجی بکند ؟

545410

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

وحید خزایی کیست ؟

آذر سال ۱۳۹۴ بود که در برنامه پیام رسان تلگرام عکس های جوانی با چند خانم با وضعیت نامناسب در گروه ها و کانال های تلگرام به سرعت منتشر شد که به پسر تلگرامی معروف شد، پس از مدتی از این اتفاق وی ویدیویی را منتشر می کند و اعلام می کند تلفن همراه وی گم شده و این تصاویر لو رفته است ، وی دختران حاضر در عکس ها را دخترخاله ها و دختر عمه های خود میخواند و اعلام کرد از مسببان این ماجرا گذشت نخواهد کرد و به پلیس فتا شکایت می کند. اما هنوز چند روز از انتشار این ویدیو نگذشته بود که خبر دستگیری پسرتلگرامی توسط پلیس فتا اعلام و مصاحبه ی و نیز از اخبار تلویزیون پخش شد.

شرح ماجرای دستگیری و معروف شدن وحید خزایی

او در فیلم مدعی شده بود که همه دخترانی که با آنها عکس انداخته اعضای خانواده وی هستند. او همچنین گفته بود که گوشی‌اش گم شده و فرد ناشناسی اقدام به انتشار عکس‌ ها کرده و وی پرونده را از طریق پلیس پیگیری می‌کند و در پایان نیز جمله معروف «پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه‌چیز هست»‌ را به زبان آورده بود. چند روز پس از جنجالی که این پسرِ ظاهراً ثروتمند در شبکه‌های مجازی به راه انداخته بود، با شکایت دو دختر جوان که عکس‌هایشان به همراه این فرد در سراسر ایران منتشر شده بود، پلیس فتا تهران وارد ماجرا شد و جوان جنجالی تلگرام دستگیر شد.

با دستگیری وی بود که معلوم شد او نه‌تنها پولدار نیست، بلکه کارگر یک بنگاه معاملات ملکی است و از آنجا که پیش از آن سریدار ویلایی اعیانی بوده، به این ویلاها راه پیدا کرده و با دختران عکس سلفی گرفته بود تا وانمود کند پولدار است. وی همچنین اعتراف کرد که خودروهای گران‌قیمت و لوکسی که عکس‌هایش در کنار آنها در فضای مجازی منتشر شده، متعلق به وی نبوده و او با انداختن عکس در کنار این خودروها و در خانه‌های لوکس و گران‌قیمتی که متعلق به‌خودش نبود نقش ثروتمندان را بازی می‌کرد. با دستگیری متهم، پرونده برای رسیدگی بیشتر در اختیار بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای و اینترنتی قرار گرفت. درحالی‌که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت، دو دختر دیگر با مراجعه به دادسرا از جوان جنجالی به اتهام انتشار تصاویرشان شکایت کردند.  با ثبت شکایت شاکیان و اعترافات متهم، سرانجام هفته گذشته کیفرخواست این پرونده صادر شد تا جوان جنجالی تلگرام به‌زودی پای میز محاکمه قرار بگیرد.

545410

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

خبر صدور حکم اعدام برای پسر تلگرامی که شایعه بود

فرمانده پلیس فتا شایعه حکم اعدام متهم پرونده انتشار تصاویر دختران و فیلم را تکذیب کرد. سردار هادیان فر با اشاره به اینکه پرونده این متهم در واقع پیچیده شده است، گفت: وظیفه ما مستندسازی و تشکیل پرونده قضایی و تحویل آن به دادگاه بود که انجام شد. وی افزود:‌ آخرین وضعیت این متهم در حال حاضر آزادی به قید سند است تا روز دادگاه که حکمش معلوم شود.

سردار سید کمال هادیانفر همچنین درباره پرونده یکی از هنرمندان که گفته بود تلگرامش هک و عکس های وی در فضای مجازی منشتر شده است، گفت: انتظار مردم از شخصیت های فرهنگی و هنری کشور بیش از این است این افراد باید خود را از بدی ها دور کنند زیرا الگوی جوانان هستند. فرمانده پلیس فتا با بیان اینکه این پرونده جزء‌ رصدهای پلیس فتا بوده افزود:‌ در این پرونده هک در کار نبوده و واقعیتی بوده که در رصد های پلیس فتا به آن رسیده ایم که به محاکم قضایی ارجاع داده شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پس از پخش فیلم متهمی که عکس های دختران را در فضای مجازی منتشر کرده بود مردم می گفتند که پلیس فتا حواسش به همه چیز است شما دقیقاً در این فضا حواستان به چه چیزهایی است، خاطر نشان کرد: مدتی با همکاران در پلیس فتا به فکر آن بودیم که شعاری برای پلیس فتا انتخاب کنیم که در نتیجه «پلیس فتا سایه سار امنیت در فضای مجازی» را انتخاب و ترویج می دادیم. وی ادامه داد:‌ دست بر قضا شرایطی اتفاق افتاد که مردم خودشان«پلیس فتا حواسش به همه چی هست» را به عنوان یک شعار عنوان کردند که این موضوع تکلیف ما را سنگین تر کرد.

سردار هادیان فر با بیان اینکه فتا به فضای مجازی اشرافیت دارد، گفت:‌ ۸۳ کلاسه را در این فضا به عنوان جرم رصد می کنیم. فرمانده پلیس فتا افزود: ‌برخی جرم ها برای مال باخته ها ایجاد می شود که شکایت می کنند و ما رسیدگی می کنیم ولی برخی دیگر از رصدهای پلیس فتا درمورد موضوعات مجرمانه در فضای مجازی پیگیری می شود که مغایرت قانونی دارد .

545410

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

آزادی وحید خزایی پسر معروف تلگرامی از زندان

سردار کمال هادیانفر با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده پسر جنجالی تلگرام که انتشار عکس‌هایش با تعدادی از دختران در شبکه‌های اجتماعی خبر ساز شده بود، اظهار کرد: در تحقیقات انجام گرفته مشخص شد جوانی که تحت عنوان پسر جنجالی تلگرام در رسانه‌ها معروف شده بود، تخلفاتی را انجام داده است و شواهد و قرائن نشان می‌دهد که وی شخصاً بخشی از این اطلاعات جنجال‌ آفرین را منتشر کرده است. رئیس پلیس فتا ناجا ادامه داد: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده این جوان به انگیزه بزرگنمایی اقدام به انتشار این مطالب و اطلاعات زده بود و برای قاضی پرونده نیز محرز شده است که وی بخشی از این اطلاعات را شخصاً و به منظور بزرگنمایی منتشر کرده است. وی گفت: این جوان تا پیش از عید در بازداشت به سر می‌برد ولی پیش از آغاز سال نو با قرار وثیقه مناسب آزاد شد.

545410

بیوگرافی وحید خزایی

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

545410%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

 

ماجرای خروجش از ایران

پسر پرحاشیه ای که چندی پیش با انتشار تصاویرش با زنان و دختران متعدد جنجال ساز شده بود و توسط پلیس فتا دستگیر شد این روزها کشورش را برای همیشه ترک گفته است و در کشور ترکیه انتظار دریافت ویزای آمریکایش را می کشد . البته خروجش از ایران همراه با کلی هیاهو بود چراکه قرار بود در برنامه ماه عسل احسان علیخانی حضور داشته باشد اما به یک بار خبر آمد که پسر تلگرامی از راه زمینی از طریق مرز به ترکیه پناهنده شده است .

545410

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

وحید خزایی نام این پسر معروف است که تنها دلیل شهرتش لو رفتن عکس های موبایلش بود که به این خاطر هم توسط پلیس فتا دستگیر شد و مدتی را نیز در زندان سپری کرد.خزایی پس از آزادی ایران را ترک کرد و به کشور ترکیه رفت و اعلام پناهندگی کرد

ماجرای آمریکا رفتن وحید خزایی

این روزها وحید خزایی در پست های اینستاگرامی اش از رابطه تنگاتنگش با شخصی آمریکایی سخن می گوید که با کمی بررسی متوجه شدیم این شخص یک همجنسگراست .

545410

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

با کمی کنجکاوی می توان متوجه شد که این پسر آمریکایی دوست پسر جدید وحید خزایی است و باید صبر کرد و دید که آیا این دو در آمریکا به هم می رسند و تجربه هم خانه شدن را خواهند داشت؟

آیا این پسر برگه پناهندگی وحید خزایی به حساب می آید

باید صبر کرد و دید آیا واقعا علت دوستی تنگاتنگ وحید خزایی با یک پسر همجنس گرا به چه دلیل است . به هر حال پسر تلگرامی این روزها حسابی جولان به پا میکند و از خود کلیپهای ناهنجار بسیاری پخش میکند .

545410عکس های جدید وحید خزایی

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c
%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c

%d9%88%d8%ad%db%8c%d8%af-%d8%ae%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c545410

بیوگرافی و عکس اینستاگرام وحید خزایی ( biography vahid khazaei )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
35 بازدید