بیوگرافی و عکس اینستاگرام پاریدهی شارما( biography Paridhi Sharma )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام پاریدهی شارما( biography Paridhi Sharma )

بیوگرافی و عکس پاریدهی شارما بازیگر مشهور کشور هند را در دنیای بیوگرافی بازیگران سایت دیلی مشاهده نمایید .نام اصلی: پاریدهی شارما (Paridhi Sharma)

سن: متولد 15 می 1987 (به شمسی:25 اردیبهشت 1366)

محل تولد: باغ در ایالت مادیا پرادش، هندوستان

همسر: تانمای ساکسنا

سالهای فعالیت: از 2010 تا کنون

قد: 160 سانتی متربیوگرافی پاریدهی شارما
پاریدهی شارما بازیگر هندی است که بازیگری را با بازی در سریال “رویاهای تو و من” در سال 2010 آغاز کرد. وی شهرت خود را با بازی در سریال جودا و اکبر در نقش جودا بای بدست آورد و به خاطر بازی در این نقش چندین جایزه دریافت کرده است.
او تحصیلات خود را در آموزشگاه بین المللی امرالد هایتس به پایان رساند. در سال 2012 برای بازیگری به بمبئی رفت اما قبل از آن لیسانس خود در رشته مدیریت بازرگانی را از موسسه اعتبار مدیریت و پژوهش دریافت کرد و بعد از فارغ التحصیلی از آنجا مدیریت ارشد کسب و کار خود را از دانشگاهی در شهر پونه هندوستان اخذ کرد.

پاریدهی شارما دارای یک برادر است، خانواده او همواره او را در زمینه شغلش حمایت می کرده اند. او با تانمای ساکسنا که فردی اهل احمدآباد است ازدواج کرده است.
پاریدهی برای ایفای نقش “جودا” در زمینه هنرهای رزمی، مبارزه با شمشیر و اسب سواری تعلیم دید.او از بین 7000 دختری که برای این نقش تست داده اند انتخاب شده است. پاریدهی گیاهخوار است و به ورزش هم علاقه دارد. همچنین رقص و نقاشی از دیگر علاقه مندی ها او به شمار می آیند. رنگ صورتی رنگ مورد علاقه اوست و او در زندگی واقعی دختر کاملا ساده ایست و علاقه ای به استفاده از جواهرات زیاد ندارد.

بازیگر نقش ملکه جودا در سریال جودا و اکبر

پاریدهی شارما در سریال جواد و اکبر

پیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی راوی باتیا
بیوگرافی مونیکا خانا
بیوگرافی مانیش گوپلانی
بیوگرافی آنکیت باتلا
بیوگرافی جیگیاسا سینگ

بیوگرافی و عکس اینستاگرام پاریدهی شارما( biography Paridhi Sharma )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
83 بازدید