آشنایی کامل مشخصات و قیمت و شرایط فروش پژو 2008 ایران خودرو +عکس

آشنایی کامل مشخصات و قیمت و شرایط فروش پژو 2008 ایران خودرو +عکس


با ترکیب نیرومندی، پختگی، کیفیت بالا و طراحی دقیق، پژو 2008 SUV کامپکت، یک تجربه منحصربفرد را به شما پیشنهاد می‌کند.

رانندگی مسحورکننده

وقتی در صندلیِ راحت ‌ پژو 2008 می‌نشینید، i-Cockpit پژو را در چهارچوبی شیشه‌ای می‌یابید. فضاهای داخلی از طراحی مدرن و متناسبی برخوردارند که با استایل بیرونی ماشین همخوانی دارد. پانل ابزار که مجهز به دریچه‌هایی به شکل چشم‌گربه است، خطوط ایرودینامیک و گرافیکی را به هم می‌پیوندد. همه عناصر به‌کاررفته، نشانه‌هایی از دقتی در خود دارند که در همه جزئیات به‌کاررفته است. از میزان آراستگی قسمت مسافران شگفت‌زده می‌شوید؛ تنظیمات دقیق آن، مواد اولیه را با حسی قوی نمایش می‌دهند که همه از منحصربه‌فردهای نوع خودشان در ماشین‌های شاسی بلند هستند.


پژو 2008 شاسی بلند کامپکت یک حضور پرجرأت است. هم نوآورانه است و هم قدرتمند. خصوصیات خودروهای SUV را دارد و با قدرت و نیرومندی آراسته‌شده است. پهنای باله‌ها، خطوط عمودی جلوپنجره و زه‌ها، چهارچوب اصالت طرح بدنه را شکل می‌دهند و هم‌زمان موج خطوط اسپویلرها و تریم صندوق‌عقب به آن شکوه می‌بخشند. فناوری‌های متنوع موجود مانند ، اتصال‌های دیجیتال و امنیت، با حس شما ترکیب می‌شوند تا تجربه رانندگی منحصربه‌فرد و مسحورکننده‌ای خلق کنند.

پژو 2008 جدیدِ شاسی بلند، با ظاهر پویایش شما را ترغیب می‌کند به سراغ ماجراجویی بروید. ظاهرقدرتمند و شخصیت پژو 2008 جدید شاسی بلند، مدیون چراغ‌های عقب « قرمز  مات » جدیدی است که از مدل GTi 308 وام گرفته‌شده است. جزئیات این خودرو، پشتوانه توانایی آن برای مواجهه با هر چیزی در انواع جاده‌ها است. فاصله بیشتر از زمین، نوار آب‌بندی پنجره، سازه سقف، تریم صندوق‌عقب و اسپویلرها، همه گواهی بر هویت باصلابتش هستند.

وزن کمتر به نسبت رقبا و تقسیم درست آن، دو نقطه قوت پژو 2008 هستند. موتور THP165 را هم باید به این قابلیت‌ها افزود که برای هر نوع استفاده‌ای طراحی‌شده‌اند و با آن به قدرت بالاتر در دور موتور پایین و کنترل بالای مصرف سوخت و تولید دی‌اکسیدکربن می‌رسید. همچنین با جعبه‌دنده شش سرعته AT6 III ، تعویض دنده‌های آن به سرعت ، راحتی و نرمی انجام می‌شود.

رانندگی جذاب و هیجان‌انگیز، طراحی باوقار و کیفیت بی‌کم‌وکاست، پیمان پژو با شما هستند و دلیل بخشی از احساسی که هر خودروی پژو برمی‌انگیزد. پژو 2008 جدید SUV که در میان SUVهای کوچک یا کامپکت منحصربه‌فرد است، تجسم این ارزش‌هاست. بگذارید توسط طراحی دقیق و قدرت این خودرو مسحور شوید.

دانلود مشخصات فنی پزو 2008

دانلود کاتولوگ پژو 2008

پیشنهاد سایت دیلی :
قیمت و مشخصات کلی و فنی پژو ۲۰۰۸ و پژو ۳۰۱ + عکس Peugeot 2008
قیمت و مشخصات فنی پژو ۵۰۸ خودروی جدید ایران خودرو + شرایط فروش
قیمت و بررسی مشخصات فنی پژو ۳۰۰۸ شاسی‌ بلند ( Peugeot 3008 ) + عکس
قیمت و بررسی مشخصات فنی خودرو جدید ایران خودرو دنا پلاس + عکس
قیمت و بررسی مشخصات فنی پژو ۲۰۷ صندو قدار + عکس
برسی کامل و مشخصات فنی هیوندای i30 استیشن +عکس
شرایط فروش و قیمت و مشخصات برلیانس h330 و h320 پارس خودرو + عکس
قیمت و بررسی مشخصات فنی خودرو جدید سایپا کوییک + عکس

آشنایی کامل مشخصات و قیمت و شرایط فروش پژو 2008 ایران خودرو +عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
58 بازدید