کشف حجاب جدید بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی + عکس

کشف حجاب جدید بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی + عکس

این روزها فضای فرهنگی همانند آبی گل آلوده شده و افرادی که قصد ماهیگری دارند، دام هایی را در فضای مجازی گسترده اند.

پیش از این از مواردی چون تئاترهای زیرزمینی و یا موسسات آموزش رقص به سبک غربی ها، طعمه های خود را جذب می کردند اما این روزها داستان دیگری در جریان است، بازیگران زن سینمای ایران با خبرنگار فراری که به خارج از کشور گریخته هم داستان شده و در راستای تغییر فرهنگ زنان و دختران این سرزمین، بی حجابی و برهنگی را فریاد می زنند.

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
داستان از آنجایی شروع شد که در مرداد سال 1387‏‎ ‎گلشیفته فراهانی به دنبال ایفای نقش در یک فیلم هالیوودی و برای حضور بر فرش قرمز آن به آمریکا رفت و در مراسم فرش قرمز هالیوود بدون حجاب و با لباس شب ظاهر شد.
وی پس از اکران خصوصی فیلم، در مصاحبه با روزنامه آمریکایی دیلی نیوز گفت، ‏دیگر قصد ندارد، به ایران بازگردد .
ابتذال های گلشیفته فراهانی به کشف حجاب ختم نشد و وی برای عکاس یک مجله برهنه شد و تصاویرش در شبکه های اجتماعی و مجازی دست به دست چرخید، همچنین خبرهایی از بی بند و باری و روابط آزاد وی نقل محافل خبری غرب بود.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
در جدیدترین اقدام که توسط این بازیگر  صورت گرفته است، شایعاتی مبنی بر ازدواجش با کامبیز حسینی مجری اخراجی برنامه پارازیت VOA بر سر زبان ها افتاده است و تصاویری مرتبط در این زمینه نیز در شبکه های اجتماعی مختلف دست به دست می چرخد.
همچنین فیلمی از پارتی شبانه گلشیفته فراهانی با حضور کامبیز حسینی و شنبه نقیب زاده منتشر شده است تا این شایعه پر رنگتر جلوه کند.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
در ادامه مینا لاکانی که همسر سابق یکی از بازیگران معروف بود نیز به خارج از کشور رفت و پناهنده شد و برای بدست آوردن دل غربی ها، در برنامه ضد انقلاب صدای آمریکا حجاب را از سر خود برداشت و به تقلید از گلشیفته فراهانی پرداخت.
این داستان سریالی و ادامه دار کشف حجاب بازیگران زن به مژده شمسایی همسر بهرام بیضایی و حنانه شهشهانی نیز رسید که انتشار عکس های بی حجاب شهشهانی واکنش های منفی فراوانی را در پی داشت.
این بازیگر جوان که در سریال کلاه پهلوی نقش دختری مذهبی را عهده دار بود، با انتشار تصاویری با حجاب در اینستاگرام خود در صدد برآمده تا اشتباهاتش را جبران کند.
شهشهانی در اینستاگرام خود از زندگی اش در آمریکا نوشته و اعلام کرده قصد دارد بعد از اتمام تحصیلاتش به ایران بازگردد، اما آیا این امر برای بازیگری که قبح شکنی کرده و تصاویر نیمه برهنه اش در دنیای مجازی منتشر شده بود، امکان پذیر است؟
اما بعد از دو سال رعایت نسبی هنجارها توسط بازیگران زن، این بار صدف طاهریان که چهره ای شناخته شده نیست و در گروه بازیگران درجه دو قرار دارد و مخاطبان عام سینما آنچنان که باید او را نمی شناسند، برای مطرح شدن در میان مردم کشف حجاب کرد شد.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
وی اخیرا در صفحات اینستاگرام خود تصاویری غیرمتعارف از خود قرار داده و البته با قرار دادن ویدئویی تاکید کرده که صفحه اش هک نشده است!این بازيگر زن سينماى ايران كه بازى در فيلم هايى چون “سلام بر عشق” ،”پس كوچه هاى شمرون” و “عصر يخبندان” را در كارنامه دارد به ناگهان در صفحه اينستاگرام خود كشف حجاب كرد. وی همچنین در تله فیلمهایی چون “موارد مشکوک”، “تلفن همراه” و “قرار بعدی همانجا” بازی کرده و البته در نخستین سرمایه گذاری سینمایی بابک زنجانی یعنی درام به لحاظ ساختاری متقاطع “هیچ کجا هیج کس” هم به ایفای نقش پرداخته بود.
وی که پیش از این در پیامکی که با یکی از دوستانش رد و بدل کرده است، اعلام کرده قصد افشاگری از پشت پرده سینمای ایران را دارد، با خبرنگار اخراجی از ایران که اکنون در صدای آمریکا مشغول بکار است، مصاحبه کرده و از محدودیت های حجاب گفته است.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
این به اصطلاح بازیگر با این سخنان خود،احتمالا  قدم در دام” م.ع” که کمپینی برای ترغیب دختران جوانان به بی حجابی راه اندازی کرده گزارده است و اهداف غرب را تبلیغ می کند.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
در ادامه، این بازیگر زن که کشف حجاب را کافی ندانسته، جا پای گلشیفته فراهانی گذاشت و عکسی نیمه برهنه از خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. گویا باید منتظر باشیم تا این خانم بازیگر پا را فراتر گذاشته و به گلشیفته دیگری در سینمای ایران تبدیل شود و روز به روز عکس هایی مبتذل تر از خود را برای عموم به نمایش بگذارد.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
داستان سریالی کشف حجاب زنان بازیگر به اینجا ختم نشد و  این بار نیز نوبت به چکامه چمن ماه رسیده تا در صفحه اینستاگرامش با عکس هایی بی حجاب و نه در خور و شایسته یک بازیگر مسلمان ایرانی روبرو شویم. مردم این بار خیلی به بحث هک شدن صفحه اینستاگرام چمن ماه فکر نمی کنند چرا که در آخرین مورد از سریال کشف حجاب های بازیگران، این احتمال از بین رفت و توسط خود صدف طاهریان تأیید شد.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
این اتفاق به قدری مردم و طرفداران سینما و فرهنگ را متعجب کرد که صفحه اینستاگرام منتسب به این بازیگر به میدان اطهار نظر کاربران فضای مجازی تبدیل شد اما عکسی که چکامه چمن ماه در کنار بهروز وثوق بازیگر فیلم فارسی های زمان طاغوت منتشر کرد، تا مهر تائیدی بر سندیت اقدام ضد فرهنگی خود زند.
کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی
یکی از بستگان نزدیک چمن ماه درباره ماجرای کشف حجاب اینستاگرامی این بازیگر گفت: چکامه مدتی است که از ایران مهاجرت کرده و طبیعی است که پوشش خود را هم منطبق با استانداردهای کشوری که در آن اقامت دارد انتخاب کرده است.
شاید خیلی ها ندانند که دو نفر از اعضای مقتول گروه موسیقی “سگهای زرد” یعنی سروش و آرش فرازمند پسردایی های چکامه چمن ماه بودند.پسردایی های چکامه که مدتی بعد از تشکیل گروه “سگهای زرد” به آمریکا مهاجرت کرده بودند دو سال قبل با شلیک گلوله علی اکبر رفیعی از اعضای گروهی به نام “فری کیدز” در بروکلین نیویورک کشته شدند!آن دو جوان که با سری پرسودا هوس ینگه دنیا و جهانی کردن گروهشان به سرشان زده بود، سرنوشتی تلخ در بروکلین پیدا کردند خدا عاقبت دخترعمه شان را به خیر ختم کند!
اینان از جمله افرادی هستند که در دنیای واقعی نتوانسته اند موفقیتی کسب کنند لذا اجرای شوهای بی پروا، فضای مجازی را رمز موفقیت های پوچ خود قلمداد کرده اند.
اما در پی بروز آخرین مورد کشف حجاب ,مسئولین فرهنگی کشور و برخی از هنرمندان به محکوم کردن این اقدام مبادرت کرده اند. که از جمله آنها حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،رزیتا غفاری و پروانه معصومی بازیگران سینما هستند:
نوش آبادی  در گفتگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  “در خصوص کشف حجاب برخی از بازیگران زن ایرانی گفت: این گونه رفتارها که نشانه خلا شخصیت و کمبود عاطفی است در واقع انتشار عکس های بدون حجاب خودشان را در فضای مجازی برای مردم کار ضد فرهنگیو اخلاقی است و غیرقابل توجیه است.
 ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار از همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند. وی ادامه داد:
این رفتارها نشان کمبودها و خلا روحی عاطفی است و به نظر می رسد اگر این رفتار عامدانه و آگاهانه باشد طبق ضوابط و مقررات که ما اعلام کردیم این افراد دیگر نمی توانند به طور رسمی فعالیت کنند ما دیگر آنها را به عنوان هنرمند تلقی نمی کنیم.وی افزود:
 این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند و طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند.
ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.
نوش آبادی تصریح کرد: اگر عمدی در این کار باشد طبق ضوابطی که قبلا به آنها اعلام شده با آنها برخورد می کنیم. برخی از هنرمندان مدیر برنامه هایشان صفحه های مجازی را هدایت می کند. اگر محرز شود که خودش را این کار را کرده با او برخورد می کنیم اما اگر مدیر برنامه هایش این عکس را گذاشته باشد سریع تر باید جلوی کار را بگیرد.
به هرحال برای برنامه های بعدی این بازیگر محدویت ایجاد می کنیم و دیگر نمی توانند کارهای هنریشان را به راحتی عرضه کنند.وی در پایان گفت: به هنرمندان کشورمان که اکثر آنها انسان های معتقدی هستند پیشنهاد می کنم اجازه ندهند در اثر یک رفتار نامتعارف، اعتبار آنها به این سرعت لکه دار شود و زیر سوال رود”.
رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در خصوص رفتار نامتعارف برخی از بازیگران و کشف حجاب دو بازیگر سینما پاسخ داد و گفت:
” به هر حال اشتباه کرده است هنرمند الگوی جامعه است و با توجه به اینکه در کشور اسلامی هستیم و حجاب الزامی است و با این کار این بازیگر نمی‌دانم چه بگویم به هر حال در خارج از کشور این محدودیت را نداریم.
وی افزود: شاید یکی از دلایل این مشکلات این است که اجازه می دهند هر فردی وارد حوزه بازیگری شود و کسانی که جنبه آن را ندارند این مسائل را به وجود می‌آورند و بازیگری را وسیله‌ای برای نشان دادن خود قرار می‌دهند چرا که بازیگران متعهد کشور کدام یک این کار را کرده است و برای همچین کار ظریف و حساس مثل بازیگری نباید اجازه داد هر کسی وارد این کار شود”.
 همچنین پروانه مصعومی دیگر بازیگر سینما دربار این اتفاق اینگونه پاسخ داد و گفت:
“خبرهایی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان خواندم و با توجه به اینکه در شبکه های اجتماعی فعال نیستم خبر زیادی ندارم. صددرصد مخالف این کار هستم و فکر می کنم هر کسی در جامعه زندگی می کند باید به قوانین جامعه احترام بگذارد. قوانین کشور ما حجاب است و اگر حجاب را برداریم یعنی بی احترامی به قوانین کرده ایم و بزرگترین جرم را مرتکب شده است”.وی ادامه داد:
 “درباره این موضوع خیلی فکر کردم خواستم بدانم داستان از چه قرار است اما هر چه فکر کردم عقلم به جایی نرسید. نمی دانم اعتراض است یا نه؟
 ولی به نظر من این کار بسیار کودکانه است با توجه به اینکه ما در یک کشور اسلامی هستیم و حجاب داریم و در جاهایی که حضور داریم باید حجاب داشته باشیم”.وی عنوان کرد:
” این کار یک جور به نمایش گذاشتن است درست مانند این است که یک ویترین برای خودش درست کند. من اسم این بازیگر را نشنیده ام و نمی شناسم.معصومی اظهار داشت: اگر این خانم شهرت دارد مدیون و مرهون مردم است و این مردم آنها را به شهرتی رسانده اند و باید با خودش صحبت کنید که چرا این کار را کرده است”.
*ناگفته نماند ماجرای گلشیفته فراهانی،صدف طاهریان و چکامه چمن ماه زنگ خطری است برای مسئولین مربوطه تا برای این بی فرهنگی و ابتذال چاره ای بیاندیشند.
کشف حجاب جدید بازیگران و هنرمندان مشهورر ایرانی + عکس
dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب سارا باهنر

سارا باهنر بازیگر معروف سینمای ایران کشف حجاب سارا باهنر و همکاری سارا باهنر با شبکه جم , در ادامه ی موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون به شبکه ی «جم»، «سارا باهنر» هنرمند تئاتر، تلویزیون و سینما نیز به این شبکه پیوسته است.
وی را پیش از این در سریال «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی دیده بودیم و تله فیلم های «پیله سرا»، «یک دماغ نا قابل»، «بی خوابی شیرین»، «ایلیا در سرزمین غول ها» کشف حجاب سارا باهنر و … نیز بازی کرده بود. خانم باهنر در فیلم سینمایی «شکاف» به کارگردانی «کیارش اسدی زاده» و تئاتر «قصه های از هر نظر سیاسی» نیز ایفای نقش کرده بود. وی متولد ۱۹ شهریور ۱۳۶۳ در تهران و دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشکده هنر و معماری تهران است. و گفته می شود که هم اکنون در برابر دوربین «احمد گرشاسبی» در فیلم «ملاقات در مه» برای شبکه جم حاضر شده است
dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب بهارک صالح نیا

توضیح بهارک صالح نیا به ماجرای مهاجرت و کشف حجاب خود

این بازیگر که بعد از مهاجرت به ترکیه و همکاری با جم کشف حجاب کرده است در آخرین متن اجتماعی خود در توجیه مهاجرت آورده است:سلام ….. یک دفاعیه قبل از قضاوت … حدود ده سال سعی کردم کاری رو که عاشقشم یاد بگیرم ،راه درست رو برم تا بتونم سرم رو بالا بگیرم وبگم من چیزیم که برای بهش رسیدن تلاش کردم…
وی ادامه داده است:الان سی ساله ام و بنظرم از اینجا به بعد زندگی کمی عجله می کنه پس برای رسیدن به رویاهام که حق مسلمم هستن کمی باید عجله کنم …. نخواستم در حسرت فرصتهایی بمونم که بهم داده نشدن یا شاید هیچ وقت داده نشن … پس راه دیگه ای رو انتخاب کردم که حداقل از امروزش مطمئم و آدمهایی هستن که به وجودم و هنری که سعی کردم یاد بگیرم احترام می گذارن …
صالح نیا درباره کشف حجابش هم گفته است:این یک کشف حجاب نیست … این یک کشف دیر هنگام استعدادیست که تا امروز آنطور که باید دیده نشده …. ممنونم از کسانی که باورم دارن و شمایی که درک می کنید. من هنوز چهار چوب همیشگی خودم را دارم …
این بازیگر در مطلبی قدیمی تر گفته بود:رفتم … فقط به یه دلیل…دیگه حوصله ی انتظار کشیدن نداشتم… هر چیزی یه وقتی داره.

توجیهاتی نه چندان منطقی

ادعای صالح نیا درباره کشف دیرهنگام استعداد و انتظار کشیدنهایش در شرایطی بیان شده است که وی بعد از ایفای نقشی بسیارفرعی در ساخته اخیر مجیدی توانسته بود نقشی بسیار پررنگ در “یتیم خانه ایران” بگیرد و این معنایی جز دیده شدن و بهره گیری از استعداد ندارد.

dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب گلشیفته فراهانی

در مرداد سال 1387‏‎ ‎گلشیفته فراهانی به دنبال ایفای نقش در یک فیلم هالیوودی و برای حضور بر فرش قرمز آن به آمریکا رفت و در مراسم فرش قرمز هالیوود بدون حجاب و با لباس شب ظاهر شد.
وی پس از اکران خصوصی فیلم، در مصاحبه با روزنامه آمریکایی دیلی نیوز گفت، ‏دیگر قصد ندارد، به ایران بازگردد .
ابتذال های گلشیفته فراهانی به کشف حجاب ختم نشد و وی برای عکاس یک مجله برهنه شد و تصاویرش در شبکه های اجتماعی و مجازی دست به دست چرخید، همچنین خبرهایی از بی بند و باری و روابط آزاد وی نقل محافل خبری غرب بود.
dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب چکامه چمن ماه

چهارمین بازیگر زن چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد
پس از کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر زن سینمای ایران، حالا و کمتر از یک هفته یکی دیگر از بازیگران زن سینمای ایران عکسی بدون حجاب از خود منتشر کرد.
پس از کشف حجاب صدف طاهریان بازیگر زن سینمای ایران، نوبه به عکسهای بیحجاب چکامه چمن ماه رسید..چکامه چمن ماه بازیگر سینما و تلویزیون ایران،و متولد ۱۴ آبان ماه ۱۳۵۹ در شهر شیراز ، که سابقه بازی در فیلم‌هایی چون بودن یا نبودن، سهراب، بانوی کوچک، جایی دیگر، شکلات، گیرنده، گهواره‌ای برای مادر، پایان‌نامه و اعترافات ذهن خطرناک من و چند سریال تلویزیونی از جمله ستاره‌های سربی، راز شیوا، و پرواز در حباب را در کارنامه‌اش دارد لحظاتی پیش عکسی بدون حجاب از خود در صفحه اینستاگرام‌اش منتشر کرد.

dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب رابعه اسکویی

هنوز مدتی از خبر کشف حجاب صدف طاهریان و چکامه چمن ماه نمیگذرد که حالا خبر جدید حاکی از ان است که به گزارش پارس ناز رابعه اسکویی بازیگر تلویزیون و سینمای ایران نیز با کشف حجاب به شبکه جم تی وی پیوسته است.
این تصویر اولین حضور رابعه اسکویی در جم تی وی است رابعه اسکویی که سابق بر این به واسطه حضورش در آثار کمدی شناخته می شد به تازگی از ایران مهاجرت کرده تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد.
dailys.ir

عکس های بازیگران زن  ایرانی که کشف حجاب کردند

کشف-حجاب-بازیگران-و-هنرمندان-ایرانی

کشف حجاب صدف طاهریان

متاسفانه در ایام سوگواری امام حسین (ع) در حالی که انتظار می رفت عکسی از حضور در مراسم عزاداری در صفحه اینستاگرام صدف طاهریان منتشر شود ، عکس صدف طاهریان نشان از کشف حجاب داشت و بدتر از آن رد خبر هک نشدن عکس های صدف طاهریان در شبکات اجتماعی بود. اینستاگرام صدف طاهریان بعد از کشف حجاب این بازیگر زن ایرانی با عکس های برهنه و بی حجاب صدف طاهریان به روز می شود.

انتشار عکس های بی حجاب و برهنه و عکس صدف طاهریان به سبک گلشیفته فراهانی

dailys.ir
پیشنهاد سایت دیلی :
بازیگران و مجریان مشهور ایرانی که فرزند طلاق هستند+عکس
عکس های جدید بازیگران ایرانی در کنار همسرانشان
عکسهای جدید چهره ها در شبکه‌های اجتماعی عید نوروز
عکس های جدید بازیگران و چهره ها کنار سفره هفت سین عید نوروز
عکس های جدید بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام
dailys.ir

کشف حجاب جدید بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی + عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
63 بازدید