کشف مومیایی عجیب یک زن با مژه های سالم+عکس

کشف مومیایی عجیب یک زن با مژه های سالم+عکس


کشف یک مومیایی زن با مژه های سالم (عکس)
ماجرای کشف مومیایی شاهزاده قطبی روسیه همراه با چند جسد دیگر مدتی بود که کارشناسان را وارد مرحله ی جدید و جالبی از تحقیقات کرده بود تا راز آنها فاش شود.

مومیایی 900 ساله ی یک زن که هنوز موها و مژه هایش سالم است تکرار سلامت موها و مژه های مومیایی 900 ساله که به عنوان مومیایی شاهزاده قطبی روسیه معرفی شده است نشان از اهمیت این مسئله برای محققان دارد.

رازهای جالب بسیاری در مومیایی های کشف شده پنهان بود ، مومیایی ها که در اعماق زمین و نزدیک به لایه منجمد دائوی زمین دفن شده بودند متعلق به قرن 12 میلادی و صدها سال پیش بودند
یکی از مومیایی ها که بیشتر نظر کارشناسان را به خود جلب کرد مومیایی زن 35 ساله ای بود که همراه 3 مرد دیگر دفن شده بود، مومیایی که تمامی موهای سرش ، مزه ها و دندان هایش سالم مانده است.

به گزارش دیلی  رنگ سبزی که روی چهره او دیده می شود اثرات باقی مانده از کتری مسی بوده است که همراه او دفن شده بودو طبق باورهای قدیمی از او در زندگی پس از مرگ محافظت می کرد.باستان شناس “زلنی یار” می گوید:تصور می شود این مومیایی متعلق به زن 35 ساله جزو گروهی از شکارچیان و ماهی گیرانی بوده است .مومیایی زن او در ادامه گفت :مام مطئن هستیم که این مومیایی ارتباطی به ایران دارد اما تا پایان بررسی ها نمی توان جزئیات بیشتری در این مورد گفت.

مومیایی زن با مژه های سالم+عکس

کشف مومیاییپیشنهاد سایت دیلی :
ماجرای کشف سرهای بریده در اتوبان شیخ بهایی+عکس
کشف جسد بنیتا ۸ ماهه تهرانی در خودروی سرقت شده +دستگیری قاتل
کشف حجاب جدید بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی + عکس
کشف موجود زنده جدید در مریخ شبیه مار + عکس
دو گروه خونی جدید کشف شد !!
آرایش ترسناک این دختر زیبا چه بلای سر صورتش آورده+عکس
ترسناک ترین و زشت ترین عروس های دنیا در بلغارستان+عکس
وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس
پسر بچه عجیب با داشتن دو صورت ترسناک+عکس

کشف مومیایی عجیب یک زن با مژه های سالم+عکس

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
89 بازدید