آخرین اخبار از پرونده و بازداشت یاسین رامین همسر مهناز افشار

آخرین اخبار از پرونده و بازداشت یاسین رامین همسر مهناز افشار

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدشعبانی وکیل یاسین رامین با اشاره به جلسه بازپرسی پرونده یاسین رامین گفت: در جلسه دیروز با بازپرس پرونده نماینده شاکی (شرکت تدارکات هلال احمر) نیز حضور داشت و مسایلی مطرح شد.

او افزود: در این میان مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه ۲۹ میلیاردی تاکنون تغییری نکرده، امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.

وکیل یاسین رامین یادآور شد: هیات سه نفره کار‌شناسی مسئول رسیدگی به مدارک هستند و ما منتظر نظر تکمیلی آنها خواهیم بود. موکل بنده همچنان در بازداشت موقت است و تاکنون قادر به تودیع وثیقه ۲۹ میلیاردی نبوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت یاسین رامین ملاقاتی با خانواده داشته یا خیر گفت: بله، موکلم ممنوع الملاقات نیست.

شعبانی در مورد عنوان اتهامی موکل خود خاطرنشان کرد: اینکه مطرح می‌شود اتهام موکل بنده در رابطه به شیرخشک‌های آلوده بوده که معتقدم این موضوع به وی ارتباطی ندارد و از نظر ما اصلا مسایل مطرح شده اتهام نیست بلکه یک اختلاف حساب 6 میلیاردی است.

وکیل یاسین رامین در پایان این را هم گفت: رامین همچنان در بازداشت موقت در اوین به سر می‌برد و اخیرا در بازی والیبال در زندان دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

بیوگرافی مهناز افشار

بیماری مهناز افشار چیست + عکس و علت بستری شدن در بیمارستان

عکس های جدید مهناز افشار

عکس های جدید مهناز افشار و همسرش

آخرین اخبار از پرونده و بازداشت یاسین رامین همسر مهناز افشار

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
77 بازدید