بیوگرافی و عکس اینستاگرام یکتا ناصر ( biography Yekta Naser )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام یکتا ناصر ( biography Yekta Naser )

بیوگرافی کامل یکتا ناصر به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش و عکسهای “ یکتا ناصر و بازیگری  ”  را در سایت دیلی ببینید.

نام:یکتا
نام خانوادگی:ناصر
تاریخ تولد:آبان 1357
تحصیلات:تحصیل کرده رشته مهندسی محیط زیست

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان 1357 در تهران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است.

عکس دوران نوجوانی یکتا ناصر

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادری

او از سال 74 فعالیت هنری خودش رو آغاز کرد و در سال 75 در حالی که فقط 18 سال داشت برای نخستین بار مقابل دوربین رفت و در کار تلویزیونی گلهای کاغذی ایفای نقش کرد.

در سال 76 که مسیر و سلیقه ی سینمای ایران تغییر کرد و به سمت جوانگرایی و جوان پسندی رفت یکتا ناصر که از قبل زمینه ی حضور در سینما را داشت ترجیح داد به درسهای دانشگاه بپردارد! در این سالها موجی از جوانان به صورت فراگیر وارد سینما شدند و آنهایی که استعداد داشتند خود را نشان دادند و آنهایی هم که استعداد نداشتند این فرصت را بدست آوردند تا در چند پروژه خوب خود را مطرح کنند اما در این میان تنها کارهایی برای یکتا پیش آمد که خیلی باعث مطرح کردن این هنرمند نشد ( از جمله :پدر خوانده – شب چراغ ) این روند کار تا سال 79 ادامه داشت. تا اینکه در سال 79 تغییر سرنوشت یکتا به دست حمید لبخنده با کار تلویزیونی ( با من بمان) رقم خورد.

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی پدرام کریمی، منوچهر هادی، بابک کایدان و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده ساخته سال 1392 است. این فیلم در بخش مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد.

یکی می خواد باهات حرف بزنه فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولت خانی و تهیه کنندگی فرشته مهدی پور ساخته سال 1390 است. داستان این فیلم زنی به نام لیلا است یک هفته فرصت دارد برای امری حیاتی از شوهر سابق اش رضایت بگیرد.

یکتا ناصر و شهاب حسینی در یکی می خواد باهات حرف بزنه

فیلم شناسی یکتا ناصر

سینما
زندگی جای دیگریست (1392)
گنجشکک اشی مشی (فیلم) (1392)
یکی می خواد باهات حرف بزنه (1390)
قند تلخ (1387)
روز برمی آید (1385)
نسکافه داغ داغ (1385)
قتل آنلاین (1384)
سرود تولد (1383)
باران رویاها را نمی شوید (1382)
خانه ای در شن (1382)
عاشق مترسک (1382)
فراری (فیلم 1381) (1381)
ساقی (1380)

مجموعه تلویزیونی
دختران حوا (1391)
قند ترش (1385)
اولین شب آرامش (1384)
لبه تاریکی (1383)
پیش پرده (1381)
ضربه سوم (1380)
با من بمان (1379)
عید آن سال ها (1378-1377)
گل های کاغذی (1376)

جوایز و افتخارات

یکتا ناصر  برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه.

یکتا ناصر در نقش های متفاوت +تصاویر و معرفی

گنجشکک اشی مشی با بازی یکتا ناصر

ساقی یکتا ناصر و بهرام رادان

سرود تولد با بازی یکتا ناصر و امین حیایی

یکتا نصار با بازی در عاشق مترسک

یکتا ناصر بازی در فراری

یکتا ناصر بازی در قند تلخ

نسکافه داغ با بازی خسرو شکیبایی و یکتا ناصر

یکتا ناصر در فیلم کارگر ساده نیازمندیم

“کارگر ساده نیازمندیم ” روایتگر مشکلات یکی از قشرهای کم درآمد جامعه است. در این فیلم آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، مجید اصغری، مهدی محرابی و روژین رحیمی طهرانی با همراهی با هنرمندان خردسال، آرین اسماعیلی و آرمیتا اسماعیلی به ایفای نقش می پردازند.

هادی سال گذشته فیلم موفق و پرفروش و تجاری “من سالوادور نیستم ” را روانه سینماها کرد و این روزها نیز مشغول کار بر روی سریال “عاشقانه ها” است که برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود. هادی معتقد است، کارگر ساده نیازمندیم کامل ترین فیلم اوست و یکتا ناصر نیز در این فیلم نقشی متفاوت را بر عهده دارد.

یکتا ناصر در فیلم فصل نرگس

“فصل نرگس ” به کارگردانی نگار آذربایجانی دیگر فیلمی است که ناصر با آن به جشنواره می آید. یک فیلم اجتماعی دیگر با نگاه خاص کارگردان که در تولید فیلم اولش نیز این نگاه خاص را به نمایش گذاشته است.

این فیلم درباره زنانی است که در شرایط و موقعیت های خاصی قرار می گیرند و امیدوارانه در پی حل موضوعات زندگی هستند، زنانی که حس انسان بودن را می پرورانند. فیلم اثری پر بازیگر است ولوکیشن های متعددی دارد که از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است.

ریما رامین فر، امیر آقایی، پژمان بازغی، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزا آقایی، شیرین اسماعیلی و… با حضور گوهر خیراندیش و شبنم گودرزی، دیگر بازیگران “فصل نرگس” هستند. دومین اثر نگار آذربایجانی پس از “آیینه های روبرو” به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف در ژانر اجتماعی ساخته شده است.

یکتا ناصر

مطالب مرتبط در سایت دیلی :

بیوگرافی و عکس منوچهر هادی

عکس های جدید یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

عکس های جدید یکتا ناصر

دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی سوفیا

بیوگرافی و عکس اینستاگرام یکتا ناصر ( biography Yekta Naser )

مطالعه بیشتر

دسته‌بندی نشده
98 بازدید